Поради копірайтерам від Kharkiv IT Cluster

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Ти ще зовсім недовго у сфері копірайтингу й на написання статей усе ще йде багато часу, а очі вже готові луснути від перевтоми?

Не хвилюйся, Харківський ІТ Кластер поділиться лайфхаками, як полегшити життя, якщо щодня працюєш над написанням текстів 🙂

Тож лови поради для копірайтерів.

  • Якщо помічаєш у себе «страх чистого аркуша» — спробуй фрірайтинг: протягом обмеженого часу (в ідеалі — 15 хвилин) пиши без зупинки все, що спадає на думку. Головне — не зупинятися.
  • Користуйся програмою f.lux, якщо допізна сидиш над текстами. Це безкоштовна програма, яка регулює температуру кольорів екрану, щоб твої очі не перенапружувались. Твої оченята подякують тобі 🙂
  • Використовуй програму Главред β, якщо пишеш тексти для реклами, сайтів, лендингів, інструкцій або комерційних пропозицій російською мовою. Вона допоможе виявити все зайве в тексті.
  • Завжди перевіряй орфографію. Ніхто не сумнівається у твоїх здібностях, проте ми лиш люди, тож можемо робити помилки. Для перевірки текстів українською — LanguageTool, російською — Text.ru.
  • Якщо працюєш у царині креативного копірайтингу, рекомендуємо сервіс Daily Page. Ця програма допоможе тренуватись у написанні статей: кожного дня ти отримуватимеш цікаву тему, яку потрібно розкрити до кінця дня.

Сподіваємось, наші поради допоможуть писати тобі більше та якісніше, а також надихнуть на нові звершення та ідеї!

Пиши в коментарях, які теми тобі цікаві, і команда Харківського ІТ Кластера обов’язково підготує добірку порад!

Коментарі