Політика різноманіття й недискримінації: долучайтеся до нових змін

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Питання толерантності, недискримінації та дотримання прав людини — гостра та соціально важлива тема. У Харківському ІТ Кластері безмежно раді тому, що ці теми піднімаються в українському суспільстві та бізнесі, що неодмінно призведе до позитивних змін.

Нещодавно Кластер взяв участь у пресконференції щодо старту Індексу корпоративної рівності в Україні. Для нас важливо, аби якомога більше IT-компаній Харківського регіону не тільки долучалися до опитувань, але й запроваджували в політику компанії дотримання прав людини та недискримінацію в колективі.

Індекс корпоративної рівності 2020

Ми раді повідомити, що в Україні стартував новий Індекс корпоративної рівності — 2020. Це національне дослідження корпоративних політик, правил і практик приватних та державних компаній щодо підтримки рівності й різноманіття, а також заборони дискримінації на робочому місці.

Вперше за історію свого існування Індекс звертає окрему увагу на роль малого бізнесу, зокрема фізичних осіб — підприємців, у забезпеченні поваги до прав людини, цінностей рівності, недискримінації, різноманіття й інклюзивності. Взяти участь у дослідженні українські компанії та підприємці можуть за посиланням.

Також цього року вперше в межах Індексу проводиться опитування співробітників і співробітниць українських компаній про їхнє ставлення до цінностей, які проголошують і практикують на їхніх робочих місцях.

Український Індекс корпоративної рівності

Український Індекс корпоративної рівності існує з 2013 року. Він включає дослідження методів та інструментів, які дозволяють компаніям запобігати та протидіяти дискримінації на робочому місці за ознаками статі, віку, інвалідності, наявності статусу ВПО, сексуальної орієнтації, гендерної ідентичності та інших, а також заходів, які розробляють та впроваджують компанії задля підтримки людського різноманіття та просування ідей рівності.

Проєкт реалізують громадські організації «Точка опори ЮА», «Сучасна жінка», Центр «Соціальна дія» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

Детальніше про Індекс корпоративної рівності:

Сайт

Facebook

Харківський ІТ Кластер закликає долучатися до опитування та змінювати світ разом!

Коментарі