Подкасти для вивчення англійської мови

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Англійська мова — вже не пріоритет, а обов’язкове вміння, а літо — це чудова можливість її «підтягнути» або нарешті почати вивчати!

Теорія, практичні завдання, читання — усе це, безумовно, допоможе. Та аби зрозуміти носія мови, потрібне глибоке занурення. І в цьому допоможуть подкасти!

Лови нашу золоту добірку.

  • 6 Minute English. Протягом шести хвилин ведучі подкасту обговорюють обрану соціальну проблему. Чудова можливість збагатити словниковий запас актуальними висловами. 🙂
  • TED. Прокачуй знання з англійської та дізнавайся нове з безлічі різних тем. Обирай те, що подобається саме тобі: професії, наука, освіта, здоров’я, ігри та багато іншого!
  • Learning English News Review. Будь у курсі останніх новин світу та поповнюй багаж крутих англійських слів. Зверни увагу, що ведучі подкасту спілкуються доволі швидко.
  • Вчимо англійську з Don’t Speak. Єдиний у добірці подкаст російською мовою. Ведучі пояснюють правила граматики, логіку побудови речень і висловлень, а також навчають розуміти специфічний англійський гумор.

Невелика порада: крім подкастів переглядай інтерв’ю та шоу з улюбленими акторами чи виконавцями. І тобі приємно, і мову прокачуєш.

Пиши в коментарях в Facebook та Instagram, які іноземні мови вивчаєш ти та чи потрібні тобі поради з їх ефективного вивчення!

Не забувай переглядати наші інші підбірки 🙂

Коментарі