ПЛЮШКИ ДЛЯ СПІВРОБІТНИКІВ КОМПАНІЙ KHARKIV IT CLUSTER: ПРОМОКОДИ НА ЗАХОДИ ТЕПЕР ДОСТУПНІ В ДОДАТКУ IT LOYALTY

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Тепер промокоди на IT заходи для учасників Kharkiv IT Cluster доступні в додатку IT Loyalty.

Харківський ІТ Кластер за традицією виступає інформаційним партнером профільних івентів.

В рамках співпраці організатори надають співробітникам компаній-учасників IT Кластера спеціальні умови, знижки та навіть безкоштовні квитки.

Команда Кластера завжди інформувала своїх учасників про наявність таких бонусів. Але, оцінюючи зворотний зв’язок від членів Кластера, ми побачили, що часто співробітники компаній не знають про наявні можливості.

Тому ми оперативно додали цю фічу до нашого додатоку IT Loyalty.

Тому тепер є 2 шляхи для отримання спеціальних знижок на IT заходи.

Перший: ми і надалі розсилаємо промокоди в нашому Дайджесті (1 раз в 2 тижні) і вказуємо їх в у закритому календарі для учасників Кластера. Зверніться до своїх керівників, HR або PR – і отримаєте промокод!

Другий: завантажте додаток IT Loyalty в App Store, якщо ви ще не встигли цього зробити. Android буде доступний до кінця року – ми обов’язково додатково про це повідомимо. Увійдіть під корпоративною адресою (це дозволить нам додати вас до системи знижок і відкрити інтерфейс, доступний тільки для співробітників компаній-учасників Харківського ІТ Кластера).

Потім загляньте в inbox – і отримайте промокоди на найактуальніші івенти для IT, які тепер завжди під рукою. До того ж, буде зручніше полювати за безкоштовними квитками, які партнери теж надають на спеціальних умовах.

Читайте про досягнення програми на сайті!

 

Інформація про IT Loyalty.

Цифрова система лояльності IT Loyalty від Kharkiv IT Cluster – це показник рівня технологічності Харкова. Вона віртуальна, не має фізичних носіїв, але продумана до найменших деталей.

Таким чином, Kharkiv IT Cluster робить ще один крок до побудови цифрової екосистеми і наближає Харків до футуристичного образу міста майбутнього.

Над створенням платформи активно працювала і працює команда Kharkiv IT Cluster і ITOMYCH Studio.

Коментарі