perednovorichnyj_status_altexsoft_ne_z_neba

Передноворічний статус благодійного проєкту AltexSoft «(Не) З неба»

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Ми продовжуємо розповідати про ініціативу компанії-мембера Харківського IT-кластеру AltexSoft «(Не) З неба». Попередні оновлення по проєкту ми описували в статті.

Сьогодні підбиваємо річні підсумки разом з командою проєкту.

Завершили 4 збори-мільйонники

Від початку проєкту у квітні 2023 року вдалось завершити вже 4 великі збори загальною сумою на 4 440 000 грн. На ці кошти вдалось придбати:

  • 103 дрони різної комплектації, від фотольоту і важкого бомбера до FPV-дронів різного призначення (скид, камікадзе, розвідка);
  • 220+ одиниць супутнього устаткування, як-то камери нічного бачення, пульти керування, акумулятори, ретранслятори, FPV-окуляри, антени, захисні кейси тощо.

Також частина коштів пішла на ремонт та удосконалення техніки для військових. Детальні звіти проєкту є у відкритому доступі, тож кожен донейтер може переглянути результат власних інвестицій в перемогу.

postavka_fpv_kamikadze-414x232 Передноворічний статус благодійного проєкту AltexSoft «(Не) З неба»

Запустили лінійку мерчу

Головна ідея мерчу «(Не) З неба» – залишити донейтеру на згадку про добру справу гарну річ. Тож команда звернулась до перевіреного роками роботи з AltexSoft підрядника, щоб виготовити якісні худі та футболки.

В лінійці два спеціально розроблених дизайни:

  • «Небесна Мара», присвячений роті ударних БпЛА;
  • «Не розстраюйся!», за мотивами відомого мему.

100% після собівартості виробів відправляється в поточний збір. Замовити собі мерч можна тут.

merch_donat-414x232 Передноворічний статус благодійного проєкту AltexSoft «(Не) З неба»

Переглянули акценти

Головними в проєкті залишаються дрони. В перших зборах головна стаття витрат ішла на FPV-камікадзе і необхідне обладнання для їхнього використання. Поряд з ними можна було побачити розвідники і навіть великий дрон-бомбер, здатний нести до 8 кг вибухівки. Та в останніх зборах більше уваги приділяємо FPV-бомберам. Вони швидші, дешевші і несуть вдвічі більше ваги за DJI Mavic, а головна їхня перевага перед камікадзе очевидна – їх можна використовувати повторно. Та цілі їхнього застосування різні.

fpv_bomber_4_zbir-414x232 Передноворічний статус благодійного проєкту AltexSoft «(Не) З неба»

«Гарна новина в тому, що в нашому підопічному підрозділі потребу в камікадзе в останні місяці непогано закрили зі сторони держави та великих фондів, тож наша задача, як і завжди, працювати там, куди великі гравці ще не дійшли. Саме тому сьогодні ми збираємо на бомбери», – розповідає Віталій Баркатов, Associate Director of Engineering в AltexSoft, відповідальний за збори, закупівлі та звіти.

Зміни торкнулись не тільки матеріальної частини проєкту, а і маркетингової:
«Зараз доводиться вигадувати різноманітні підходи до зборів, щоб вони викликали більше зацікавленості, щоб банер привернув увагу і викликав бажання ознайомитись, про що йде мова. Кампанія збору не замикається на колі співробітників компанії, вона поширюється далі.

Тож, щоб нещадні до волонтерської діяльності соціальні мережі давали не тільки розголос, а і результат, нам скоро доведеться читати реп і співати пісні, як заведено в українському шоубізі. Та ми не боїмося нових викликів, бо це найменше, що ми можемо в цій війні зробити», – розповідає залучений до комунікаційної складової проєкту Євген Рисов, Employer Branding Director в AltexSoft.

Відкрили п’ятий новорічний збір Jingle Drones

Збір, названий за мотивами всім відомої святкової пісні, стартував 18 грудня. Сума збору 630 000 грн, головна мета – 20 FPV-бомберів для роти ударних БпЛА «Небесна Мара».

На сьогодні завдяки донейтам від компанії, співробітників та їхніх друзів вдалось зібрати вже 61 відсоток від потрібної суми.

Ситуація на фронті залишається надто непередбачуваною, аби розтягувати збір на кілька місяців. Тому в команді обрали стратегію зробити збір меншим за розміром і закрити його швидше.

Для всіх, хто бажає підтримати поточний збір, залишаємо посилання.

Рекомендовані матеріали

  1. БПЛА для ЗСУ. Новий благодійний проєкт AltexSoft «(Не) З неба»
  2. Благодійний проєкт AltexSoft «(Не) З неба». Проміжний статус і плани
  3. Волонтери AltexSoft - банер

Коментарі