Благодійний проєкт AltexSoft «(Не) З неба». Проміжний статус і плани

Благодійний проєкт AltexSoft «(Не) З неба». Проміжний статус і плани

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Якийсь час назад ми писали, що компанія-мембер Харківського IT-кластеру AltexSoft заснувала проєкт на підтримку ЗСУ «(Не) З неба». Дізнатись більше деталей про те, як розпочинався проєкт, можна в статті. 

Сьогодні ми поговоримо про те, як рухається проєкт 4 місяці потому, які результати має команда і що планує у майбутньому.

Нарешті можна розкрити, кому спрямована допомога

Довгий час цю інформацію не можна було розголошувати, та в червні ситуація змінилась і Генштаб дозволив виводити новостворену бригаду в публічний простір. 

Більшість ресурсу проєкту спрямована на допомогу роті ударних БпЛА «Небесна Мара», яка входить до складу 43 ОМБр. Наразі 4 екіпажі FPV повністю укомплектовано супутнім устаткуванням: ретрансляторами, FPV-окулярами, пультами, антенами, батареями, кейсами тощо. Також в рамках проєкту закуплено вже 47 дронів різної важкості та комплектування: від важкого ударного «Бомберу» до FPV-дронів різного призначення (бомбери, камікадзе).Закрили два збори, третій – в процесі

1-AltexSoft-414x414 Благодійний проєкт AltexSoft «(Не) З неба». Проміжний статус і плани1-AltexSoft Благодійний проєкт AltexSoft «(Не) З неба». Проміжний статус і плани

Шеврон роти ударних БпЛА «Небесна Мара»

Головної мети проєкту, а саме стабільного забезпечення роти необхідним для польотів устаткуванням, наразі вдається дотримуватись. 

Окрім того, ми не обмежуємось допомогою лише цій роті БпЛА. До останнього збору входять також 70 камер нічного бачення, які підуть на потреби всієї 43-ї ОМБр. Детальніше далі. 

Закрили два збори, третій – в процесі

Попередні два збори зібрали 2 233 000 UAH. Закуплене обладнання вже перебуває на устаткуванні у роті. Більше деталей про те, що увійшло до попередніх зборів, за посиланням. 

3-AltexSoft-414x223 Благодійний проєкт AltexSoft «(Не) З неба». Проміжний статус і плани

4-AltexSoft-414x223 Благодійний проєкт AltexSoft «(Не) З неба». Проміжний статус і плани

Фото устаткування, закупленого за результатами другого збору

Наразі триває вже третій збір, до якого увійдуть: 

  1. 25 дронів-камікадзе з системами ініціації і батареями;
  2. 70 інфрачервоних камер з прожекторами для авто бригади;
  3. 6 антен Alientech для боротьби з РЕБ окупантів;
  4. Витрати на ремонт і обладнання системами ініціації попередньо придбаних дронів.

Мета збору – 1 100 000 UAH, з яких вже зібрано 667 169 UAH. 

Компанія AltexSoft, як і було обіцяно від початку, продовжує підтримувати проєкт не тільки операційно, але і фінансово. Перший внесок в 10 000 USD був використаний в перших двох зборах. Другий внесок був дуже символічним – СЕО компанії Олександр Медовой виділив 16 000 USD до 16-річчя компанії. Перші 11 000 USD з них вже залучені в закупівлях. Решта 5 000 USD дадуть старт наступному збору.

Запустили сайт проєкту

У співпраці з Владом Хільченком (YouTube-канал «Однією Правою»), а також Маргаритою Рівчаченко (пресофіцерка ЗСУ) команда зіштовхнулась із труднощами: на той момент в неї не виявилось зрозумілого ресурсу, на який блогери чи інфлюенсери можуть посилатись для поширення меседжу про збори проєкту. 

Відповіддю на таку потребу став сайт, який концентрує всю необхідну і актуальну інформацію. На сайті ви можете знайти все про збори, звіти, фото і відео, а також реквізити для допомоги. Інформація доступна двома мовами: українською та англійською.

В перспективі команда планує покращити вигляд звітності, зробити її більш юзер-френдлі. 

Отримали перший великий донейт від іншої ІТ-компанії

ІТ-ком’юніті справді може дивувати в найкращому сенсі цього слова. В другому зборі сталась історія, яка це підтверджує. 

Одна з основних цілей проєкту – залучати якомога більше людей, готових допомагати ЗСУ. Так, CEO компанії AnyforSoft Анатолій Пажин з нагоди свого дня народження оголосив збір, бажаючи допомогти Збройним Силам. 

Зібрані 350 000 UAH Анатолій надав на закриття потреб нашого актуального збору, покривши таким чином суттєву його частину. 

Цей прояв довіри всередині ком’юніті безцінний і показує, наскільки ми всі насправді об’єднані у боротьбі з ворогом. 

Не буває маленьких донейтів

Великі донейти – надихають, та менші донейти залишаються рушієм будь-якого збору. 

За статистикою проєкту 70% коштів наразі зібрано донейтами не від компаній, а від людей: співробітників AltexSoft, їхніх сімей, друзів, а також усіх, хто дізнався про проєкт з соцмереж чи медіа. 

Дякуємо кожному, хто допомагав і допомагає. Якщо ж ви тільки плануєте це зробити, то ось два хороші шляхи: 

  1. задонейтити за реквізитами
  2. поширити інформацію про проєкт і залучити своїх друзів.

Кожна гривня має значення і рятує життя. Долучайтесь!

Рекомендовані матеріали

  1. ІТ-компанія AltexSoft зібрала понад 800 тис. гривень для України на благодійному аукціоні до свого 15-річчя
  2. БПЛА для ЗСУ. Новий благодійний проєкт AltexSoft «(Не) З неба»
  3. Волонтери AltexSoft - банер

Коментарі