Українські Кластери Ucluster

Партнерство Ucluster та Kharkiv IT Cluster

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Компанія Ucluster та Kharkiv IT Cluster анонсують партнерство для спільного просування та розвитку регіональних ІТ-спільнот в Україні, починаючи з провідного ІТ-кластера України в Харкові.

Веб-сайт компании ucluster.org об’єднує українські регіональні кластери підприємців, наукові кола та місцеві органи влади. Він був заснований Сергієм Соколенко та Станіславом Соколенко (1936-2014) у 2007 році. Сергій є інвестором-ангелом, очолює Product Management для Streaming Analytics в Google, а в минулому працював в області Product Management в Amazon й Microsoft. Він також заснував Cuesense, стартап з аналізу тональності тексту.

Станіслав Соколенко був відомим українським економістом й головою правління компанії «Укрімпекс». Працюючи в 1980-х роках в Організації Об’єднаних Націй в Австрії, як відповідальний за програми технічної допомоги в Індії, Китаї та Кореї, Станіслав аналізував нові виробничі системи, засновані на кластерах. Повернувшись, він популяризував кластерну освіту в Україні та став співзасновником будівельного, текстильного та туристичного кластерів у Хмельницькій області.

Українським стартапам і учасникам кластерів портал ucluster.org пропонує новини про стартапи та регіональні кластери як в Україні, так і за кордоном, а також організовує заходи, які об’єднують українську кластерну спільноту. Інвесторам у США та світі ucluster.org надає інформацію про перспективні стартапи в Україні. Незабаром компанія Ucluster відкриває стартап-акселератор в місті Києві, зосереджуючи увагу на інвестиціях бізнес-ангелів в перспективні ІТ-стартапи, насамперед з київського і харківського ІТ-кластерів. Для цього компанія проводитиме щорічну конференцію з відбору технологічних стартапів в акселератор та співпрацюватиме з Kharkiv IT Cluster для медіа-підтримки конференції.

Детальніше про портал ucluster.org.

Коментарі