Open Tech Week від Sigma Software

Open Tech Week від Sigma Software

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

З 25 по 29 жовтня Sigma Software запрошує на Open Tech Week — серію благодійних заходів, що триватимуть протягом робочого тижня і кожного вечора збиратимуть ІТ спільноту на тематичні зустрічі.

В програмі Open Tech Week:

  • 25 жовтня — HTML/CSS мітап
  • 26 жовтня — Ruby мітап
  • 27 жовтня — PM мітап
  • 28 жовтня — Big Data мітап
  • 29 жовтня — .NET мітап

Вартість участі — від 200 грн. Реєструючись на мітап, ви робите добру справу. Кошти з придбаних квитків ми перерахуємо у благодійний фонд “Крила Надії” на допомогу дітям зі складними життєвими обставинами та онкологією.


Агенда:


Детальніше про проєкт

Open Tech Week — освітній проєкт, що поєднує в собі професійний розвиток, обмін знаннями, нетворкінг та благодійність. Проєкт започаткувала компанія Sigma Software в січні 2017 року з метою підтримки локальних ІТ спільнот в містах розташування великих офісів компанії. В 2020 році, після введення карантинних обмежень, проєкт вийшов в онлайн-формат і став доступний для всіх, хто прагне розвивати власні ІТ навички.

Ще одна важлива складова проєкту Open Tech Week — допомога тим, хто цього потребує. Всі зібрані кошти з квитків ми передаємо на соціальні ініціативи в різних містах України. За 5 років існування проєкту ми провели 90 мітапів та передали на благодійність близько 620 тисяч гривень.

Open Tech Week — це про живе спілкування, мотивуючих спікерів, надихаючі спічі, трендові напрямки та особливу атмосферу. Будемо раді бачити вас як слухачів і як спікерів, якщо вам є чим поділитись. Долучайтесь!

Підпишись на наш телеграм канал, щоб бути у курсі вступної кампанії 2022

Підписатися на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

Рекомендовані матеріали

  1. Sigma Software

Коментарі