Обмінюйте валюту на міжбанку з Кредобанком

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Завжди трішки вигідніше. Кредобанк дає можливість обмінювати валюту за курсом на міжбанку і без комісії для ФОПів з ІТ. Це крутіше, ніж комерційний курс.


Кому це корисно?

Всім, хто має валютні рахунки ФОП у банку і регулярно обмінює долари/євро в українську гривню.


Чому це вигідно?

По-перше, хороший курс. На міжбанку він завжди вигідніший (в середньому вищий на 0,25-0,4%), аніж комерційний курс, який можна зустріти в інших банках. Кредобанк дбає за те, щоб обмін валют був одним з найкращих на ринку. Переконайтеся в цьому, переглянувши курс на міжбанку, за яким проходили такі операції за останній період: долар, євро.

По-друге, послуга безкоштовна для ФОПів зі сфери ІТ, які залучені до обслуговування в банку як група – основна юридична особа та фізичні особи-підприємці. Кредобанк не бере окремої плати чи комісії за це при обслуговуванні ваших рахунків ФОП. І ви необмежені в сумі, яку хочете конвертувати чи кількості заявок на обмін валюти.


Як це працює?

Ви створюєте заявку на продаж валюти в онлайн-банкінгу KredoBank. Кредобанк обмінює вашу валюту на гривню за курсом міжбанку і зараховує суму в гривні на ваш гривневий рахунок фізичної особи-підприємця. Все це відбувається впродовж дня.


Що для цього потрібно?

Мати рахунки ФОП в Кредобанку. З Кредобанком ви робите все як завжди, тільки трішки вигідніше.

Коментарі