Не зупиняємось ні на мить. Як компанія Akvelon збирала на квадрокоптер для “Холодного Яру”

Не зупиняємось ні на мить. Як компанія Akvelon збирала на квадрокоптер для «Холодного Яру»

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Ще на початку повномасштабного вторгнення компанія Akvelon створила благодійний фонд для допомоги військовим та парамедикам. Від березня 2022 року і до сьогодні фонд допоміг на суму $ 656 302.

А нещодавно організація отримав запит від 93-тьої бригади “Холодний Яр” про потребу у квадрокоптері. Ціна такого понад 100 000 гривень. Запит надійшов напередодні різдвяно-новорічних свят. І саме це надихнуло компанію на корисну справу, а саме провести благодійний аукціон із метою зібрати необхідну суму. Заодно – це здавалося гарною можливістю зустрітися усім разом онлайн, що зовсім непросто в умовах війни.

MyCollages-414x293 Не зупиняємось ні на мить. Як компанія Akvelon збирала на квадрокоптер для «Холодного Яру»

Відтак, компанія організувала промозаходи з закликом для колег долучатися до аукціону й пропонувати свої лоти. Akvelon-івці виявилися дуже активними, лоти поповнювалися мало не до останнього дня й були цікавими та неординарними.

«Я вкотре переконалася, які талановиті у нас співробітники, які цікаві інтереси та ініціативи вони мають. Й готові ними ділитися. А ще звісно – усі неймовірні патріоти», – розповіла про підготовку HR-директор Вікторія Посохова.

Серед лотів було представлено чимало хенд мейду: екосумка, картини, набір іграшок ручної роботи, авторський записник.

Також були військові та патріотичні атрибути, тренінги від співробітників з інвестування, трактування історії та ведення сторінки лінкедин, книги, незвичні сувеніри.

«Колеги запропонували дуже цікаві та різноманітні речі на продаж. Ми наперед не знали усіх лотів і це теж додавало інтересу. Мені хотілося придбати все. Були й смачні лоти, як от торт чи зефір. Були лоти від колекціонерів, як от монети чи листівки – дуже оригінальні», – поділилася враженнями HR-менеджерка Анастасія Вороніна.

Найдорожчим лотом став український прапор з підписами від військових бригади “Холодний Яр”, який вдалося продати за 50 000 гривень. Друге місце посів лот від компанії: Історія України Грушевського, яку зацінили у 25 000 грн. Третє місце, серед найдорожчих лотів дісталося блокноту з гербом України (15 000 грн).

Торги були дуже активними й іноді перетворювалися на справжні “батли” з несподіваними закінченнями.

«Атмосфера була просто неймовірною. Учасники – дуже ініціативні, торги дійсно насичені й з відчуттям “буду йти до кінця”. Зворушувало також і те, що саме усе те, що підкреслює нашу самобутність та національну ідентичність цінилося найдорожче й викликало найбільший інтерес серед учасникіів», – ділиться враженнями PR-менеджерка Наталія Борська.

Загальна сума, яку вдалося зібрати компанії – це 165 467 гривень, значно більше, ніж потрібно було. Відтак, окрім квадрокоптера, Akvelon придбає ще старлінк та шини на прохання військових.

Про Akvelon

Akvelon – міжнародна IT компанія, яка пропонує послуги з програмного забезпечення та управління проєктами. Охоплює різні технології, включаючи ШІ та машинне навчання, розробку додатків, аналіз даних, цифрові технології перетворення та інше. Має головний офіс у Вашингтоні та 15 офісів у різних країнах світу, зокрема в Україні.

Підпишись на наш телеграм-канал, щоб бути у курсі подій

Підпишись на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

Рекомендовані матеріали

  1. akvelon_ua

Коментарі