akvelon_ua

Як ефективно працювати у турбулентні часи: історія незламності Akvelon

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Українська ІТ-спільнота кілька останніх років живе в умовах постійної турбулентності: криза, COVID-19, а зараз — ракетні обстріли й блекаути. Незважаючи на всі катаклізми, компанії знаходять можливості й ресурси для адаптації, щоб ефективно працювати та підтримувати державу.

Компанія Akvelon, мембер Kharkiv IT Cluster, не стала виключенням. Як тільки почались перші масові відключення, керівництво зрозуміло, що треба всіма силами забезпечити людей необхідними ресурсами, щоб вони могли працювати й забезпечувати свої сім’ї.

akvelon_meet-640x427 Як ефективно працювати у турбулентні часи: історія незламності Akvelon

Компанія має три повноцінних простори для роботи у трьох різних містах України. У львівському й дніпровському офісах Akvelon dev-центру генератори й старлінки забезпечують коворкінги, а в Харкові компанія обладнала офіс усім необхідним самостійно.

Це дозволило команді ефективно виконувати свої таски у період активних відключень. Зараз ситуація стабілізувалася, проте є впевненість, що в Akvelon готові на 100% до можливого повтору сценарію із відсутністю електроенергії.

akvelon_team-640x427 Як ефективно працювати у турбулентні часи: історія незламності Akvelon

Велика частина команди продовжує працювати в Україні й надає якісні результати своїм клієнтам. Akvelon доводить, що вони незламні й наближають нашу спільну Перемогу кожного дня!

Приєднуйтесь до Kharkiv IT Cluster — ставайте частиною великої спільноти і великих змін.

Підпишись на наш телеграм канал, щоб бути у курсі подій

Підпишись на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

Рекомендовані матеріали

  1. ZONE3000 відкриває хаби в 10 містах України
  2. «Співробітник — понад усе!» — чи правильне це твердження на 2023 рік?
  3. clickable_ua

Коментарі