«Можливості безмежні»: працевлаштування людей з інвалідністю

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Харківський ІТ Кластер тісно співпрацює з громадськими організаціями й асоціаціями, які забезпечують дотримання прав людини та пропагують рівні можливості для кожного.

Ми ділимося з вами можливістю посприяти працевлаштуванню людей з інвалідністю, які успішно пройшли курс з онлайн-вивчення IT та вже готові працювати.

Курс із вивчення ІТ

Асоціація «IT Ukraine» спільно з платформою онлайн-освіти Prometheus і Міністерством соціальної політики України реалізовують курс із онлайн-вивчення IT для людей з інвалідністю. Курс, що стартував 5 березня, називається «Ти можеш усе — можливості безмежні!». Навчальний етап уже завершився, і більшість студентів отримали сертифікати про проходження курсів. Це означає, що розпочинається найвідповідальніший для учасників етап — працевлаштування.

Асоціація з радістю зазначає, що пілотний проєкт продемонстрував гарну мотивацію учасників до реалізації в IT-галузі. Про це свідчить кількість студентів із більш ніж 20 міст України, які пройшли курси й отримали сертифікати.

Саме тому зараз асоціація шукає компанії, які готові посприяти працевлаштуванню слухачів курсу в будь-який зручний спосіб:

  • якщо ви маєте відкриті вакансії, на які може претендувати на конкурсній основі кандидат із інвалідністю;
  • якщо наразі відкритих вакансій немає, проте ви маєте бажання взяти кандидатів у компанію на додаткове навчання з можливістю подальшого працевлаштування;
  • якщо можлива співпраця у форматі фрилансу тощо.

Співпраця

Наразі вже є резюме кандидатів (близько 150 резюме), а асоціація готова обговорити співпрацю з вами в контексті їхнього можливого працевлаштування.

Якщо такі чи інші потенційні можливості є у вашій компанії, будь ласка, напишіть Тетяні Назарчук: nazarchuk@itukraine.org.ua.

Нехай Україна стане країною рівних можливостей для кожного!

Дякуємо вам за співпрацю!

Більше про проєкт

Коментарі