Міжнародні системи грошових переказів від Банку Восток

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Якісне надання широкого спектру банківських послуг фахівцям IT-сегменту — один з основних напрямків діяльності Банку Восток. Ми індивідуально підходимо до кожного клієнта, знаємо особливості потреб фахівців IT-сфери і пропонуємо найзручніші та найвигідніші умови співпраці.

Банк Восток пропонує відправку та виплату грошових переказів на користь фізичних та юридичних осіб в доларах, євро, рублях, англійських фунтах стерлінгів, швейцарських франках і японських ієнах через SWIFT.

SWIFT перекази є стандартом міжнародних розрахунків, які забезпечують швидкі і прозорі платежі. Вони ідеально підходять для оплати покупок за кордоном, здійснення інвестицій за кордон, розміщення коштів в іноземній валюті на власних рахунках за межами України, переказу коштів та надання нерезиденту позики в іноземній валюті і т.д.

Банк Восток допоможе клієнту отримати е-ліміт, загальна сума якого збільшена до 200 000 євро в еквіваленті за календарний рік, і здійснити переказ.


Щоб отримати або відправити грошовий переказ через SWIFT, слід:
  • Прийти в Банк Восток з паспортом і повідомити співробітнику суму, валюту і мету переказу, країну, ПІБ одержувача/відправника.
  • У разі відправки переказу — сплатити комісію, у разі виплати — отримати свій переказ.

Детальніше про умови переказів SWIFT в Банку Восток можна дізнатися за посиланням.

Умови переказів SWIFT


Також Банк Восток пропонує відправку та виплату грошових переказів Western Union. Банк повідомляє клієнтам актуальний курс валют системи прямо в момент операції переказу.
Ви можете ознайомитися з умовами здійснення грошових переказів Western Union і скористатися системою пошуку агентів Western Union по всьому світу, щоб знайти найближче до Вас відділення, перейшовши за посиланням.

Умови здійснення грошових переказів Western Union


Щоб відправити або одержати грошовий переказ Western Union, слід:
  1. Прийти в Банк Восток з паспортом і повідомити співробітнику суму, валюту і мету переказу, країну, ПІБ одержувача.
  2. При відправленні переказу — сплатити комісію. Вона залежить від суми, валюти та напряму переказу. Порахуйте комісію тут.
  3. Повідомити одержувачу контрольний номер переказу.
  4. Переказ буде готовий до виплати через кілька хвилин після відправлення.
  5. При виплаті переказу – одержати його без комісії.


Детальна консультація за тел.:
  • +38 (093) 719-60-94, Наталя;
  • +38 (095) 488-39-39, Інна.

Коментарі