Меморандум про співпрацю між MobiDev та НТУ «ХПІ»

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

23 грудня 2021 року відбулося урочисте підписання меморандуму  про співпрацю між мембером Kharkiv IT Cluster — IT-компанією MobiDev в особі президента компанії Олексія Островерхого та НТУ «Харківський політехнічний інститут» в особі ректора університету Євгена Сокола.

 

Один із ключових елементів співпраці — спеціальний курс «Ruby», розроблений компанією MobiDev для студентів НТУ «ХПІ», які обрали навчання за програмою Інноваційного кампуса.

 

На підписанні меморандуму були присутні: 

Олексій Островерхий — президент компанії MobiDev

Євген Сокол — ректор НТУ «ХПІ»

Володимир Сокол — директор Інноваційного кампуса НТУ «ХПІ»

Максим Закаблук —  Project Coordinator у Kharkiv IT Cluster

Олена Лоєнко — Project Coordinator у Kharkiv IT Cluster

 

«Коли ми дізналися, що в НТУ «ХПІ» є ініціатива, яка дозволяє студентам навчатися з бойовими лідерами комерційних компаній, отримувати реальний досвід, виконувати проєкти близькі до тих, з якими вони зіштовхнуться у своєму робочому житті, у нас не виникло жодних сумнівів. Саме тому ми тут. «Innovation Campus» це дійсно класно. По-перше, для студента. По-друге, для системи освіти. І, звісно, для нас, як представників IT-бізнесу. Хочу висловити подяку за такі ініціативи. Чудово, що українська освіта рухається у такому напрямку. Ми дуже раді брати в цьому участь»,Олексій Островерхий, президент компанії MobiDev.

 

Концепція програми «Innovation Campus» — Challenge Based Learning. В основі програми — перехід від декларативної схеми навчання із надбання знань до проєктної схеми, яка спрямована на практичні навички зі створення продуктів і систем. Це забезпечує високий міжнародний рівень бакалаврської підготовки.

 

«Одна з переваг, які дає «Innovation Campus» — роботодавці можуть зробити запит на компетенції майбутнього спеціаліста. Студент у такому випадку розуміє: якщо він навчається за матрицею майбутнього роботодавця та формує чіткі компетенції, тоді відповідний роботодавець буде готовий запросити його на роботу. І найголовніше — завдання, які закладаються у матрицю за допомогою таких IT-компаній, як MobiDev, готують студентів до реальних робочих завдань», — Євген Сокол, ректор НТУ «ХПІ».

 

Kharkiv IT Cluster пишається співпрацею з НТУ «Харківським політехнічним інститутом» та компанією MobiDev і бажає майбутніх плідних результатів.

Рекомендовані матеріали

Коментарі