Меморандум про партнерство та співпрацю з кафедрою системотехніки ХНУРЕ

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

🥇 1 лютого 2022 року підписано Меморандум про партнерство та співробітництво між Kharkiv IT Cluster і кафедрою системотехніки.

Кафедра системотехніки ХНУРЕ готує фахівців трьох освітніх рівнів за двома спеціальностями:

  • 122 Комп’ютерні науки
  • 151 Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології

Завідувач кафедри системотехніки проф. Гребеннік Ігор Валерійович розповів, що теоретичне навчання студентів на кафедрі поєднують із виконанням практичних завдань та проектів в студентських гуртках «Розробка інструментальних засобів візуального проектування», «Розробка алгоритмів і програмного забезпечення для вирішення завдань структурного синтезу та аналізу територіально розподілених систем», «Проєктування систем навчання», а також на філії кафедри в ПрАТ «Інститут автоматизованих систем» (ІАС).

Під час підписання меморандуму ми обговорили різні рівні співпраці та освітні проєкти, в яких можна взяти участь. Меморандум про співпрацю відкриває багато можливостей для кафедри, зокрема, участь ІТ-компаній у навчальній та профорієнтаційній роботі зі студентами, підвищенні кваліфікації викладачів тощо.

🚀Kharkiv IT Cluster відкритий до колаборацій та орієнтований на співпрацю. Віримо в плідну співпрацю між Kharkiv IT Cluster і кафедрою системотехніки!

Рекомендовані матеріали

Коментарі