Закінчився курс із підвищення кваліфікації викладачів від Kharkiv IT Cluster і компанії NIX 🔥

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Kharkiv IT Cluster спільно з компанією NIX і ХТУ «ШАГ» провели для викладачів безкоштовні онлайн-курси з PHP і BA тривалістю 2 місяці.

30 викладачів з обох курсів успішно закінчили курс і отримали сертифікати про підвищення кваліфікації.

Участь у проєкті дає викладачам можливість актуалізувати свої знання, підвищити свої хард- і софт-скіли шляхом проходження безкоштовних курсів підвищення кваліфікації, стажувань і воркшопів на базі кращих IT-компаній у регіоні.

Отримані знання викладачі зможуть застосувати в навчальних матеріалах для студентів.

Курс тривав 2 місяці за наступними напрямками:

PHP — одна з найпоширеніших мов веброзробки. Вона застосовується для створення сайтів і вебзастосунків будь-якої складності.
На курсі вивчали основи PHP, ООП, стандарти кодування, HTML, CSS, MySQL, Git і HTTP.
Викладачі навчилися налаштовувати середовище, працювати з репозиторієм, верстати прості вебсторінки, виконувати завдання з роботи з масивами та рядками, працювати з формами та сесіями.

Бізнес-аналіз — це набір методик, які допомагають зрозуміти структуру, особливості компанії клієнта, визначити її потреби й запропонувати варіанти вирішення завдання.
Викладачі опанували новітні технології, ознайомилися з сучасним станом і тенденціями розвитку IT-галузі.

«Ми були раді взяти участь в проєкті Prof2IT, допомогти викладачам оновити свої знання, дізнатись нове та підвищити кваліфікацію. Цей проєкт дуже важливий для освітньої системи, тому що викладачі несуть отримані знання далі у свої навчальні заклади та передають студентам. Хочемо подякувати кожному учаснику за навчання і звичайно Kharkiv IT Cluster за такий чудовий проєкт», — прокоментувала Дар’я, менеджерка навчального центру компанії NIX.

Дякуємо компанії NIX і ХТУ «ШАГ» за участь у проєкті Prof2IT!

Kharkiv IT Cluster вітає учасників з успішним закінченням курсу і запрошує викладачів IT-напрямків пройти курс QA.

Детальнішу інформацію ви можете знайти на сайті за посиланням.

Реєстрація на курс із QA

Якісна підготовка викладачів дає поштовх до якісної підготовки студентів перед першою роботою в IT-компанії. Покращуйте вищу освіту в Харкові разом із Kharkiv IT Cluster!

Коментарі