Prof2IT

Завершився курс із підвищення кваліфікації викладачів від Kharkiv IT Cluster, ХТУ ШАГ і компанії It-Jim

IT Cluster Kharkiv IT Cluster
Минулого тижня завершився курс із підвищення кваліфікації викладачів від Kharkiv IT Cluster, ХТУ ШАГ і компанії It-Jim.

Протягом двох місяців викладачі ІТ-напрямів ЗВО та коледжів Харкова підвищували кваліфікацію на безкоштовному онлайн-курсі за напрямом «Прикладний комп’ютерний зір: від класичної обробки зображень до машинного та глибинного навчання». Вісім викладачів успішно завершили курс, виконали всі завдання на високому рівні та отримають сертифікати про підвищення кваліфікації.

Викладачами курсу були провідні фахівці компанії It-Jim:

  • Горовий Євген , CEO It-Jim, кандидат фіз.-мат. наук;
  • Виплавін Павло, СТО It-Jim, кандидат фіз.-мат. наук;
  • Чирка Юрій, ML team lead It-Jim, кандидат техн. наук.
У межах цього курсу представники компанії актуалізували знання учасників у галузі інтелектуальної обробки візуальної інформації в системах комп’ютерного зору, машинного та глибинного навчання, що є одним із основних напрямків роботи компанії.

«Ми як ІТ-компанія зацікавлені в тому, щоб ринок був насичений висококваліфікованими молодими талантами. Тому ми робимо максимум для того, щоб це було реальністю: наприклад, за допомогою курсу в межах проєкту Prof2IT ми сподіваємося зробити свій внесок не лише в професійний розвиток викладачів, які відвідували курс, але й у модернізацію відповідних навчальних курсів в університетах і коледжах міста, а отже й у компетентність майбутніх випускників», — зазначив CEO компанії It-Jim Євген Горовий.

Kharkiv IT Cluster вітає учасників з успішним завершенням курсу та запрошує ІТ-компанії та викладачів ІТ-напрямів ЗВО й коледжів Харкова до участі в проєкті Prof2IT у наступному році!

Покращуємо ІТ-освіту Харківського регіону разом!

Коментарі