Teachers2IT: Завершився курс «Front-End & JavaScript» для вчителів інформатики та математики

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

2 серпня було проведено залік з курсу «Front-End & JavaScript» для вчителів інформатики та математики, що пройшов у рамках проєкту Teachers2IT. Учителі, які відвідували заняття курсу, мали змогу захистити свої проєкти.

Географія учасників клубу

Цей сезон зібрав учителів інформатики та математики з усієї країни. Навчання на курсі «Front-End & JavaScript» пройшли вчителі з Харкова, Києва, Львова, Полтави, Маріуполя, Кривого Рогу, Херсону, Краснограду, Краматорську, Кропивницьго, а також Волинської, Одеської, Хмельницької, Чернігівської областей.

Teachers2IT — це клуб для вчителів математики й інформатики, у якому вони можуть обмінюватися досвідом та здобувати актуальну інформацію з IT-сфери під менторством ІТ-експертів. Проєкт реалізується за підтримки Департаменту цифрової трансформації Харківської міської ради.

Підсумки курсу

Усього міні-курс складався з 8 занять, на яких було розкрито такі теми:

1. HTML5
2. CSS3
3. Layout and Adaptability
4. Bootstrap4
5. JS. Basics
6. JS. Сonditional Statements and Loops
7. JS. Objects and Arrays
8. JS. Page Interaction

Заняття проводив Костянтин Онищенко, Training Manager у NIX, викладач кафедри Програмної інженерії в ХНУРЕ:

«Радий вітати учасників клубу Teachers2IT із успішним захистом проєктів та закінченням курсу! Маю надію, що отриманні навички та знання будуть використані вчителями при проведенні власних занять у школах. Безперечно, у кінцевому підсумку це дозволить підвищити рівень обізнаності школярів у веб-розробці!».

Щоб отримати залік, вчителі повинні були створити власний проєкт, використовуючи знання, отримані на заняттях. Для залікових проєктів учасники дібрали дуже цікаві ідеї. Наприклад, Котляр Інна створила проєкт для подорожей Україною «Мрій. Подорожуй. Відкривай». Молоткова Ірина презентувала сторінку школи, у якій працює, отже, ознайомила учасників з нею. Ткаченко Юрій створив сайт на тему фантастичної літератури — «Месники».

«Я взяв фантастичну тему для проєкту, тому що є цінувачем фантастичних фільмів та літератури. Починав з базових знань HTML. Тому багато чого для мене було новим. Щось змінював, щось не виходило, щось учився робити. Так як досвіду із JavaScript не дуже багато, зробив для себе такий висновок, що курс дуже цікавий, дуже гарно поданий матеріал. CSS точно буду додавати в матеріал уроків при роботі з учнями, тому що зручно й дає більше можливостей», — додав Юрій Ткаченко.

Tychersy-1-414x233 Teachers2IT: Завершився курс «Front-End & JavaScript» для вчителів інформатики та математики

Враження учасників клубу

Маємо багато позитивних відгуків від учасників:

«Мені сподобалось дуже. І, як повноцінний новачок, я вважаю, що матеріал дуже доступний. Тому висловлюю велику подяку за навчання. Сподіваюсь на нові зустрічі!», — поділилася своїми враженнями Олена Асмоловська.

«Дякую команді за можливість навчатися. Дякую спікеру Костянтину за змістовні та лаконічні презентації. Із задоволенням буду використовувати цей матеріал у навчальному процесі», — запевнила Ірина Слуцька.

«Курс змістовний та зрозумілий. Дякую за навчання», — зазначила Інна Котляр.

«Дякую організаторам навчання за змістовний та потрібний курс», — прокоментувала Наталія Северенчук.

Цей курс став можливий завдяки компанії NIX, яка впродовж 28 років створює унікальні IT-продукти по всьому світу. Команда складається з фахівців, які знають усі тонкощі відповідних IT-програм.

Харківський IT Кластер бажає учасникам клубу завжди знаходити в собі мотивацію, жагу до нових знань та бажання розвиватися! Зустрінемось під час нових зустрічей Teachers2IT!

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

Рекомендовані матеріали

  1. Teachers2IT: Навчаємо вчителів Front-End & JavaScript разом із NIX
  2. Teachers2IT: Курс в умовах emergency для вчителів інформатики, математики
  3. Tech Summer for Teachers із SoftServe: запрошуємо освітян на серію IT-вебінарів

Коментарі