Куди поступити, щоб стати Data Scientist, Data Analyst та Business Analyst?

Куди поступити, щоб стати Data Scientist, Data Analyst та Business Analyst?

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

14 липня Kharkiv IT Cluster разом із НТУ «ХПІ» провели зустріч «Поступай в ХА. Де в Україні навчають Data Science? Презентація кафедри Комп’ютерної математики та аналізу даних».

Оновлене навчання

Олена Борисівна Ахієзер, професорка, кандидатка технічних наук, завідувачка кафедри Комп’ютерної математики та аналізу даних, розповіла абітурієнтам про те, як буде виглядати оновлене цьогоріч навчання в університеті. Разом з учасниками розглянули вірогідність і особливість очного навчання для першокурсників:

«Цей навчальний рік буде складним, але дещо залишається незмінним. Олімпіади з програмування та математики та стажування для старших курсів у провідних міжнародних ІТ-компаніях із можливістю подальшого працевлаштування. Якщо буде безпечно, у таких містах України, як Полтава і Чернівці, відновиться очне навчання», – каже Олена Борисівна.

Основа всіх трендів

Леонід Михайлович Любчик, професор, доктор технічних наук, засновник та викладач кафедри Комп’ютерної математики та аналізу даних,  познайомив студентів із популярними професіями Data Scientist, Data Analyst, Business Analyst. А також предметів, які потрібно знати, щоб стати затребуваним спеціалістом.

«Ми вчимо наших студентів професії програмування від основ до сучасних інноваційних технологій. Data Science – це наука про обробку даних з метою отримання специфічних знань. Вона потребує різноманітних знань і навичок у галузі математики, інформаційних технологій та бізнес-аналізу», – запевняє Леонід Михайлович.

Дивись у записі детальний опис інших професій:

Дивитися запис на YouTube

Кар’єрні перспективи після дуальної освіти

Артем Нікульченко, технічний директор Cloud Works, доцент, кандидат технічних наук, викладач кафедри Комп’ютерної математики та аналізу даних, відповідає на найпоширеніші запитання:«Наскільки важливо ІТ-спеціалісту отримати вищу освіту?», «Як працює дуальна освіта?».

«Дуальна освіта – це практика, яка відбувається під наглядом більш досвідчених працівників, що дозволяє привернути їхню увагу на ті аспекти, які потрібно опрацювати детальніше».

Студенти охоче розповіли про свій досвід дуальної освіти, про те, як це їм допомагає  поєднувати роботу за спеціальністю та навчання максимально ефективно.

«Завдяки отриманим знанням під час навчання і практики в ІТ-компанії, я успішно пройшла співбесіду та працевлаштувалася у Cloud Works», – ділиться Анастасія, студентка магістратури.

У кінці зустрічі Олена Борисівна поділилася актуальними особливостями вступу у 2022 році та контакти приймальної комісії.

Переходь за посиланням і дивись зустріч у записі:

Дивитися запис на YouTube

Kharkiv IT Cluster бажає обрати правильний шлях та знайти себе у сфері ІТ.

Підпишись на наш телеграм канал, щоб бути у курсі вступної кампанії 2022

Підписатися на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

Рекомендовані матеріали

  1. Особливості вступної компанії від НТУ "ХПІ"

Коментарі