clickable_ua

Як креативники адаптувалися до умов війни: розповідає Clickable Agency

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

З початком війни креативна агенція Clickable, мембер Kharkiv IT Cluster, вимушено пристосувалася до нових реалій: повітряні тривоги, блекаути, вибухи ракет.

«За цей час нам вдалося зберегти команду з 60+ людей. Улітку почали найм нових співробітників і створили комфортні умови для тих, хто залишився в Україні», — розповідає Олексій Лукашевич, CEO Clickable Agency.

Під час відключень світла одеська команда може відвідувати офіс, обладнаний генератором та інтернетом. Компанія завжди залишається на зв’язку, завдяки налагодженому процесу комунікації в умовах remote-режиму, якому всіх нас навчив COVID.

«Наш офіс Незламності ми розташували в зручному та розвинутому районі Одеси. Із приємностей — поруч море і в безпечний час можна насолодитись гарними видами», — ділиться Олексій.

office-scaled-414x276 Як креативники адаптувалися до умов війни: розповідає Clickable Agency

Ідея створення офісу виникла одразу, як почалися аварійні відключення світла. Clickable Agency створили зручний офіс з генератором та старлінком і комфортними робочими місцями для тих, хто бажає працювати в офісі.

Комунікація із замовниками підтримується на найвищому рівні, час відповіді клієнту не змінився — стратегія безперервності в дії! Наразі команда працює з українським та європейським ринком і має клієнтів з США та Ізраїлю.

Команда продовжує відвідувати міжнародні івенти, такі як: SiGMA Serbia і SiGMA Malta — наймасштабніші ігрові конференції, де збираються професіонали iGaming-індустрії з усього світу. Не обійшлося без патріотичних проєктів: Clickable Agency розробили дизайн сайту для Української Асоціації «Джерело», призначений для допомоги українцям і знайомства іноземців з нашою культурою.

Повномасштабна війна триває більше 400 днів. Попри всі труднощі мембери Kharkiv IT Cluster працюють, розвиваються і доводять, що українців не зламати. Слава Україні!

Підпишись на наш телеграм канал, щоб бути у курсі подій

Підпишись на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

Рекомендовані матеріали

  1. Intellias в п’ятірці найбільших IT-експортерів України
  2. Англійська для IT-фахівця з Антишколою онлайн
  3. Vseukrainska_olimpiada_z_informatsiinykh_tekhnolohii_konkursy_ta

Коментарі