KPMG провели дослідження харківського IT-ринку разом із Kharkiv IT Cluster

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

У лютому 2021 року Kharkiv IT Cluster почав проведення масштабного дослідження харківського IT-ринку — Kharkiv IT Research. 9 вересня у Гольф-клубі ми проведемо закриту івент-презентацію результатів дослідження. На ній ми зберемо понад 500 керівників та власників ІТ-компаній, представників бізнесу, регіональної та національної влади, а також представників національних та міжнародних асоціацій.

Місія цього дослідження — на конкретних фактах та статистичних даних показати, що Харків — IT-лідер серед регіонів України та провідна IT-локація Східної Європи.

Детальніше про Kharkiv IT Research

Цьогоріч дослідження провела компанія KPMG. Це одна із найбільших у світі мереж, що надають професійні послуги, і одна з аудиторських компаній Великої четвірки.

Експерти KPMG мають чималий досвід у реалізації подібних проєктів у всьому світі! Їхні клієнти — корпорації, державні установи, а також некомерційні організації.

Зверніть увагу! Ми вже зібрали інформацію від провідних IT-компаній Харкова та ІТ-спеціалістів. І вже незабаром отримані дані допоможуть нам простежити динаміку галузі, а також ідентифікувати ключові зони росту.  Наше дослідження – це набір маркерів екосистеми галузі, які дозволяють поліпшувати умови ведення технологічного бізнесу в регіоні.

Долучайтесь до івенту, якщо ви — власник чи керівник IT-компанії! 😎

Реєстрація

Коментарі