Kharkiv IT Research 2021: дослідження, яке виводить IT на новий рівень

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

9 вересня 2021 року Kharkiv IT Cluster проведе потужне комбо з двох заходів, на які чекають усі!🥳

gift_photo-resizer.ru_ Kharkiv IT Research 2021: дослідження, яке виводить IT на новий рівень

Цьогоріч ми вирішили об’єднати дві знакові події — масштабне дослідження Kharkiv IT Research та святкування шестиріччя Харківського IT Кластера. За ці 6 років ми із мемберами сумлінно розробляли та впроваджували ініціативи, проєкти, займалися благодійністю та розповідали про IT-Харків на міжнародних подіях. Щиро дякуємо учасникам за плідну співпрацю! Будемо раді згадати разом із вами ключові досягнення року!

party_photo-resizer.ru-1 Kharkiv IT Research 2021: дослідження, яке виводить IT на новий рівень

Наша ініціатива Kharkiv IT Research — закрита презентація результатів масштабного дослідження харківського IT-ринку. Це найбільший C-level IT-захід, який у 2019 році зібрав понад 600 власників та керівників IT-бізнесу, представників місцевої влади та топові ЗМІ!

Мета цього проєкту — отримати ключові метрики IT-ринку Харківського регіону та проаналізувати важливі напрямки для розвитку екосистеми IT-бізнесу. Результати допоможуть оцінити поточний ринок IT-Харкова з точки зору працевлаштування та перспектив розвитку, а також побачити сильні й слабкі сторони, можливості й динаміку. Додатково результати сприятимуть покращенню умов ведення технологічного бізнесу в регіоні, Україні та на міжнародному рівні.

Ініціювання та реалізація проєкту Kharkiv IT Research доводить, що організація Kharkiv IT Cluster — це найпотужніший, відкритий і прогресивний Кластер в Україні!

Із чого усе починалося?

У 2018 році Kharkiv IT Cluster уперше провів масштабне дослідження харківської IT-індустрії. Саме завдяки цій ініціативі IT-community на конкретних цифрах показали переваги IT-галузі Харкова для міжнародних клієнтів та талантів з усієї України.

У 2019 році ми вдруге проаналізували динаміку розвитку ринку IT-Харкова. Дослідження показало, що ТОР-3 показники, за якими молодь обирає харківський регіон для життя — це: здобуття якісної освіти, різноманіття можливостей для професійного розвитку, а також розвинута інфраструктура та мультикультурність міста. Також серед позитивних сторін – консолідована IT-спільнота, здатність фахівців об’єднуватися та велика концентрація освітніх закладів, заходів і конференцій, що формують інтелектуальний потенціал для компаній. Власне, все це зумовило появу та розвиток найдинамічнішого IT-кластера в країні!

Kharkiv IT Research проводиться для того, щоби на конкретних фактах та статистичних даних показати, що Харків — провідна IT-локація Східної Європи та лідер серед регіонів України за кількістю IT-компаній та фахівців (не беручи до уваги Київ як столицю). Це дослідження доводить, що нашій країні вигідно розвивати нових IT-фахівців, а також мотивувати їх яскравими перспективами у межах країни. І навпаки — талановиті спеціалісти мають усвідомлювати, що їхня праця високо поціновується в Україні!

balloons_photo-resizer.ru_ Kharkiv IT Research 2021: дослідження, яке виводить IT на новий рівень

  • Організатор та драйвер дослідження — Kharkiv IT Cluster.
  • Цьогоріч дослідження проводить компанія KPMG в Україні. Це одна із найбільших у світі мереж, що надають професійні послуги, і одна з аудиторських компаній Великої четвірки. Експерти KPMG мають чималий досвід у реалізації подібних проєктів у всьому світі!

На IT Research 2021, 9 вересня, Kharkiv IT Cluster продемонструє ключові цифри IT-ринку Харкова, які обговоримо із ключовими національними стейкхолдерами з боку держави та освіти, а також міжнародної спільноти.

Ви власник чи керівник IT-компанії? Отримайте детальну інформацію щодо участі у заході. Для цього напишіть листа на адресу: info@it-kharkiv.com 😎

Коментарі