Khakaton_SmaRTF

Компанії Kharkiv IT Cluster підтримують ІІ Всеукраїнський інженерний хакатон SmaRTF!

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

10 жовтня стартував 1 етап ІІ Всеукраїнського інженерного хакатону SmaRTF, який проходить за підтримки Комітету цифрової трансформації та МОН України.

Інженерний хакатон SmaRTF — унікальна можливість для учасників прокачати власні навички в режимі online разом із професіоналами в інженерній галузі та експертами конкурсу.

Організатори заходу: Радіотехнічний факультет КПІ ім. Ігоря Сікорського, Корпорація Renesas Electronics, ТОВ ASAPDEMO

На першому етапі взяло участь 212 учасників від 16 до 25 років, що утворили 55 команд. Учасники змагалися в розробці та створенні military electronics, а точніше smart military electronics, яка дозволить наблизити Перемогу й водночас допоможе нашим славним ЗСУ на полі бою!

Тема хакатону: SMART MILITARY ELECTRONICS

Kharkiv IT Cluster долучився до підтримки заходу. Компанії Kharkiv IT Cluster активно підтримують інженерний хакатон SmaRTF. Партнерами стали:

Insoft Global — це компанія, що має 13 років створення сучасного програмного забезпечення, ІоТ рішень і хмарних інфраструктур, а також крутого UI/UX дизайну. Спеціалісти Insoft Global забезпечують повний цикл: починаючи від генерації нових ідей і проєктування, закінчуючи впровадженням та обслуговуванням складних корпоративних систем і продуктів для Enterprise проєктів.

IT-школа A-Level — станом на початок 2022 року A-Level стала найбільшою IT-школою у Харкові, де постійно проходило навчання понад 1000 студентів за рік, включаючи корпоративне навчання.

GlobalLogic — це IT-компанія, що займається створенням програмних продуктів. Налічує понад 16000 працівників у Аргентині, Великій Британії, Ізраїлі, Індії, Китаї, Польщі, Словаччині, США, Україні, Хорватії, Чилі та Швеції.

Raccoon Gang є провідним постачальником рішень для онлайн-навчання та учасником спільноти Open edX. Компанія є найбільшою командою професіоналів Python, у якій працює понад 150 інженерів. У Raccoon Gang реалізовано понад 500 проєктів різної складності для комфортного та цікавого навчання. Давайте навчати світ разом!

Компанія SQUAD — найбільша дослідницька команда в Україні, яка складається з понад 1200 інженерів, що створюють майбутнє.

За кожною командою було закріплено ментора-експерта, головним призначенням якого є допомога команді якісно опрацювати згенеровану ідею та грамотно її реалізувати надалі. Під час командної роботи ментор координує подальші шляхи реалізації продукту.

Від Kharkiv IT Cluster доєдналися до команди менторів Олексій Патока, Embedded Computer Vision Engineer / Team Lead at T-Spark та Роман Калісецький, CIO at Monitec Systems.

В другому етапі візьмуть участь 5 команд, які повинні представити прототипи розроблених девайсів. Презентації проєктів та визначення переможця відбуватиметься 3 грудня в очному форматі.

Kharkiv IT Cluster радий долучитися до ІІ Всеукраїнського інженерного хакатону SmaRTF! Бажаємо успіхів учасникам та дякуємо компаніям за залучення!

Підпишись на наш телеграм канал, щоб бути у курсі подій

Підписатися на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

Рекомендовані матеріали

  1. GAME OF TEENS
  2. Як ІТ-спільнота підтримала дитячий хакатон «Game of Teens»

Коментарі