Комп’ютерні ігри: ВООЗ одобрює!

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Проводиш вільний час граючи в комп’ютерні ігри? Вже причислюєш це заняття до своїх хобі? Грай, ВООЗ одобрює! 

В час, коли весь світ бореться з епідемією коронавірусу, важливо дотримуватись правил карантину і залишитися вдома. А комп’ютерні ігри стали розвагою і способом відволіктись для багатьох. Тож Всесвітня організація охорони здоров’я ( англ. World Health Organization, WHO) визнала користь комп’ютерних ігор під час карантину.

Чи то хочеш блукати в паралельних світах, чи рятувати людство, або навпаки, трохи побути поганцем, — все це є у світі комп’ютерних ігор. Обирай будь-яку гру і поринай у віртуальний світ.

«Компанії ігрової індустрії мають аудиторію по всьому світу, тому ми підтримуємо рух #PlayApartTogether», — написав у своєму Twitter Рей Чамберс, посол ВООЗ з глобальних стратегічних питань. Розділив думку Рея і генеральний директор ВООЗ Тедрос Адханом Гебрейесус. 

Рух #PlayApartTogether, який з’явився нещодавно, закликає не виходити з дому, а весело проводити час онлайн за комп’ютерними іграми з друзями, з якими поки що не можеш зустрітися.

Проте ВООЗ все ж наголошуємо на тому, що надмірна гра в комп’ютерні ігри, їх пріоритетність в соціальному житті, — це захворювання, яке має негативні наслідки і повинно лікуватись.

Тож грайте з розумом, робіть обмеження для ігор в часі, пам’ятайте, що крім віртуальної реальності є справжнє життя, в якому ваша присутність важлива. У всього є своя міра.

Проводь час на карантині весело разом з Кластером. Пиши у коментарях в Facebook і Instagram, чи граєш в комп’ютерні ігри, та яка гра твоя улюблена!

Коментарі