«Кімнати позитиву 2.0»для маленьких пацієнтів

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Благодійний фонд «Відкриті очі», заснований ІТ-компанією SoftServe, збирає кошти на реалізацію проекту «Кімнати позитиву 2.0» в дитячих лікарнях Івано-Франківська, Рівного, Харкова та Дніпра.
Кімната позитиву – це яскравий, комфортний та функціональний простір для дітей, які проходять довготривалу терапію у лікарнях. Проект має на меті покращення умов перебування маленьких пацієнтів у лікарні. Щоб діти не залишалися на одинці з хворобою та не почувалися відірваними від звичайного життя, у кімнаті передбачається 4 зони: творча, ігрова, читальна та освітня зі спецільно підібраними дитячими іграшками та розвиваючими матеріалами. Діти зможуть весело проводити час, читати, наздоганяти шкільні заняття, займатися творчістю, а головне – отримувати позитивні емоції, які сприяють швидшому одужанню.
На реалізацію проекту у чотирьох містах України необхідно 615 тис. грн, 230 тис. з яких вже зібрано. Частину коштів було передано організаторами конференції IT Weekend Ukraine, які перерахували 25% від вартості проданих квитків на втілення проекту. Крім того, Top of Form, Bottom of Form, Іван Лешко, VP Client Success, SoftServe, нещодавно видав книжку “Common sense по-українськи”, і всі кошти від проданих примірників автор передає на реалізацію благодійного проекту. БФ «Відкриті очі» запрошує до співпраці усі компанії, які бажають долучитися до доброї справи. На сайті Фонду можуть здійснити пожертву усі, хто хоче полегшити тривале перебування у діток у лікарнях.
Історія проекту «Кімнати позитиву 2.0»
У жовтні 2017 року Фонд вперше реалізував такий проект у Вроцлавській дитячій клініці ендокринології та діабетології (Польща) спільно з  Асоціацією Pozytywne.com та партнерамиДо Клініки ендокринології та діабетології щороку потрапляє близько 6 тис. маленьких пацієнтів, 600-700 з них змушені залишатися на довготривале лікування. Кімната позитиву – це незамінне місце для гри та навчання, в якому дітям легше забути про хворобу розлуку з батьками.
4.-S «Кімнати позитиву 2.0»для маленьких пацієнтів
Ідея створення такої кімнати виникла у співробітників розробницького центру SoftServe у Вроцлаві. Вони звернулися з цією ідеєю у БФ “Відкриті очі” компанії SoftServe і проект взяли в роботу. До фінансування проекту долучилися співробітники компанії в Україні, Польщі та Болгарії, другу половину необхідних коштів надала компанія зі свого бюджету.
22520071_1940326126292962_6910188600910315399_o «Кімнати позитиву 2.0»для маленьких пацієнтів

-2 «Кімнати позитиву 2.0»для маленьких пацієнтів

Завдяки плідній співпраці та успішній реалізації проекту в Польщі, Фонд вирішив продовжити цю справу в дитячих лікарнях України. Кошти, зібрані в рамках проекту, будуть спрямовані на відкриття Кімнат позитиву одразу в чотирьох лікарнях:

  • відділення легеневого туберкульозу і менінгіту для дітей Івано-Франківського обласного фтизіопульмонологічного центру;
  • офтальмологічне відділення Рівненської обласної дитячої лікарні;
  • відділення реконструктивної хірургії з онкологічними ліжками Дніпровської обласної дитячої клінічної лікарні
  • педіатричне відділення для дітей з рідкісними захворюваннями та множинними вадами розвитку Харківської обласної дитячої клінічної лікарні.

Долучитися до проекту «Кімнати позитиву 2.0» можна на сайті Фонду, а слідкувати за новинами – на сторінці у Facebook.
Про Благодійний фонд «Відкриті очі»
На початку 2014 року компанія SoftServe створила Благодійний фонд «Відкриті очі» —
креативний простір можливостей та ресурсів для працівників, де вони можуть спільними
зусиллями втілювати власні благодійні ідеї задля розвитку місцевості та суспільства.
У 2014-2016 роках було зібрано близько 19 млн грн та спрямовано на проекти у сфері інфраструктури та благоустрою міст, допомоги військовим, освіти дітей-сиріт, забезпечення медичних установ та ін. У 2017 році Фонд розширив свою діяльність, створивши можливість усім бажаючим долучатись до втілення благодійних проектів шляхом їх підтримки на фандрейзинговій платформі (на сайті) Фонду.

Коментарі