Kids2IT: Brainy Pen проти робота-помічника: стартапи в Харківській загальноосвітній школі №157

IT Cluster Kharkiv IT Cluster
⏰ 8 лютого Kharkiv IT Cluster завітав до учнів 8-го класу Харківської загальноосвітньої школи №157

Гра Kids2IT допомагає майбутнім абітурієнтам розібратися, як функціонує сфера IT і які спеціалісти в ній працюють. Учні ознайомились із повним циклом розробки власного продукту.

🎓 На початку гри опитування Slido показало: тільки 23% учнів хочуть працювати в IT. Kharkiv IT Cluster розповів дітям про основні та популярні напрямки в IT-професіях. У результаті комунікації та гри ми отримали дві креативні концепції.

🖊 Brainy Pen

Впевнені, що всі зіштовхувалися з такою проблемою: ви не підготувалися до контрольної, сподівалися списати з телефону, а вчитель його забрав. Стрес. Але перша команда учнів має рішення розумна ручка, в якій є готові домашні завдання з усіх предметів і всілякі контрольні. «Як нею користуватися?», — запитали ми. Школярі відповіли: «У ручці є голосове введення з приватним інтернет-пошуком!».

🤖 Робот-помічник

Розробка другої команди учнів — універсальний робот-помічник. Він об’єднав у собі корисні функції: пилосос і посудомийку. А також він:

  • застеляє ліжко;
  • знає всі мови та може вільно ними спілкуватися;
  • вакцинований від Covid-19;
  • кожні 2 години включає зволоження повітря;
  • має голосового помічника.

👩‍💻 Учні презентували свої проєкти у вигляді орігамі та малюнків. На кінцевому опитуванні в Slido 48% школярів проголосувало, що хочуть працювати в IT-сфері.

Відгуки учасників

💭 «Завдяки грі Kids2IT я дізналася, що наш клас може працювати в команді. Здається, що за час гри ми стали більш дружніми. Мені сподобалося, як ментори допомагали нам у процесі», 一 ділиться враженнями Марія, учениця 8-го класу. 

 

Kharkiv IT Cluster радий зустрічі з учнями Харківської загальноосвітньої школи №157! Дякуємо за круті ідеї та бажаємо гарного навчання!

Рекомендовані матеріали

  1. Незвичайні винаходи людства в 2021 році

Коментарі