Kids2IT: Медогляд вдома і чохол з підігрівом: стартапи в Харківській загальноосвітній школі №167🧐

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

💫 2 листопада Kharkiv IT Cluster завітав до Харківської загальноосвітньої школи №167. Це рідна школа нашого ментора з Junior Club, Даниїла Соколова. 

🧠 Учні 10-го класу проявили приткість та креативний підхід. Діти швидко зрозуміли як працювати в команді над проєктом: якщо кожен виконує свою частину роботи гарно, то продукт і його презентація будуть значно кращими.

💡 Перша група дітей презентувала нашим менторам унікальний чохол для телефону. Взимку він гріє руки, а влітку, коли спекотно, буде охолоджувати руку та сам телефон. Регулювати температуру такого чохла, за задумом розробників, можна за допомогою додатку. На прототип, бережно зібраний з паперу, команда витратила більше години.

💡 Друга група учнів пропонує розв’язати проблему черг у лікарнях. Тепер медогляд можна робити вдома за допомогою нового винаходу! Автоматизована система швидкого медогляду — апарат, який стоїть у вас вдома. Всі результати можна отримати на пошту або подивитись у спеціальному додатку.

🌟 Ментори відмітили старання учнів обох команд спеціальними подарунками від ініціативи Light Up (inst: @lghtup.ua), завдяки якій дітям безпечніше в місті. 

🪐 Kharkiv IT Cluster пишається гарно виконаю роботою учнів та їхніми ідеями. Інноватори, тільки вперед!

Рекомендовані матеріали

  1. Незвичайні винаходи людства в 2021 році

Коментарі