KIDS2IT: інноваційні ідеї від учнів Харківських ліцеїв №144 та №122 😺🎧

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

За минулий тиждень команда Харківського ІТ Кластера провела два неймовірних заходи для школярів!

25 вересня відбулася профорієнтаційна гра Kids2IT від команди Kharkiv IT Cluster за підтримки Департамента цифрової трансформації для учнів Харківського ліцею № 144.

29 вересня пройшла профорієнтаційна гра Kids2IT від команди Kharkiv IT Cluster для учнів Харківського ліцею № 122.

Як відбувається процес розробки проєктів в ІТ-команді?
Як перетворити ідею на реальне інноваційне рішення?
Які професії існують у галузі інформаційних технологій?

Відповіді на ці й безліч інших питань дізналися учасники під час зустрічі, на якій Kharkiv IT Cluster показав підліткам світ інформаційних технологій, який може стати їхнім майбутнім.

Теоретична частина успішно пройдена, а що ж далі? А далі – практика! Учні поділені на дві команди, кожна розробляє власний інноваційний проєкт. На старт, увага, IT!

Які ж проєкти були розроблені?

Проєкти Харківського ліцею № 144

Команда «057» складалась суто з дівчат, тож і проєкт був модним і стильним — розумний гардероб «Тремпель» , який підказує господарю, що йому краще сьогодні вдягнути, пропонуючи вдалі поєднання й стильні луки, з огляду на прогноз погоди й стилістичні вподобання.

Команда «Лютики» презентувала «пухнасту й мурчащу» ідею — «Кішка Мяу-Лу», яка стане гарним товаришем, принесе в життя власників трохи натхнення, віри й любові, а як бонус — порадує всіх шанувальників гри «Stray».

Проєкти Харківського ліцею № 122

Команда «U`future» презентувала революційну ідею у сфері психологічного здоров’я — платформу PocketClinic. На цій платформі користувачі зможуть проходити психологічне тестування й знаходити людей зі схожими психологічними проблемами. Вони зможуть спілкуватися в онлайн-кімнатах, ділитися досвідом боротьби зі своїми недугами або страхами під керівництвом психолога. Головна ідея — об’єднати людей у спільноті, де вони будуть розуміти, що не одні в такий час. PocketClinic створює можливість для відкритого спілкування й взаємної підтримки в галузі психологічного здоров’я.

Команда «Бізнес творці майбутнього» представила продукт — Повер-бук, який розв’язує проблему зарядки в екстремальних умовах. Ця гарнітура здатна працювати навіть після одноразового заряджання й не вимагатиме постійного додаткового живлення. Тепер можна насолоджуватися зручними подорожами й прогулянками без переймань через втрату заряду. Повер-бук — це інноваційний прилад, який забезпечить надійну роботу навіть при вимкненні електроенергії, що робить його незамінним супутником у будь-яких умовах.

Ідей багато, адже світ технологій швидко змінюється, і ніколи не знаєш, що нового запропонує нам ІТ-галузь вже за рік чи два. Гра Kids2IT стала подією, яка відчинила перед учнями двері до світу інформаційних технологій, і надихнула дітей не обмежувати свої мрії.

Що необхідно задля проведення гри у вашому закладі?

Ознайомтеся з правилами й зареєструйте свою групу для участі (це має зробити вчитель).

Долучайтеся до профорієнтаційних ігор разом із Kharkiv IT Cluster!

Ігри в межах проєкту Kids2IT — це завжди дуже цікаво й незабутньо, адже кожен учасник може відкрити нові можливості й зробити перший крок до кар’єри в ІТ-індустрії.

Підпишись на наш телеграм канал, щоб бути у курсі вступної кампанії 2023

Підписатися на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

Рекомендовані матеріали

  1. kids2it-proforiyentatsiya-u-gri
  2. kids2it-krok-do-majbutnogo

Коментарі