kids2it-krok-do-majbutnogo

Kids2IT: крок до майбутнього

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

18 вересня команда Kharkiv IT Cluster провела профоієнтаційну гру Kids2IT для учнів Харківського ліцею № 18. Ця подія стала чудовою можливістю для школярів дізнатися більше про світ інформаційних технологій та отримати відповіді на численні запитання.

Під час зустрічі учні дізналися про процес розробки проєктів в ІТ-команді й про те, як ідеї перетворюються на реальні інноваційні рішення. Також Kharkiv IT Cluster дізнався про різноманітні професії, які існують у галузі інформаційних технологій і які можуть стати їхнім майбутнім.

Але найцікавіше чекало школярів після теоретичної частини. Учні отримали можливість спробувати себе в ролі справжніх професіоналів ІТ-галузі. Діти були поділені на дві команди, і кожна з них мала завдання — розробити власний інноваційний проєкт.

Результати гри

Команда «Genius Teamworking», вирішила створити «Розумний проектор». Цей проектор допомагає візуалізувати фігури й графіки в тривимірному просторі та робить навчання й презентації більш ефективними .

Друга команда, під назвою «Шкільні друзі», придумала проєкт під «Speedy cars» — це машина, яка літає іможе доставити до будь-якого місця призначення зі швидкістю світла.

Kids2IT стала незабутньою подією, яка надихнула учнів на великі мрії та показала, як інформаційні технології спроможні змінювати світ навколо нас. 

 Kharkiv IT Cluster сприяє розвитку й популяризації інформаційних технологій серед молодого покоління, надаючи їм можливість виявити свій потенціал і зробити перший крок на шляху до кар’єри в ІТ-індустрії.

 

Підпишись на наш телеграм канал, щоб бути у курсі вступної кампанії 2023

Підписатися на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

Рекомендовані матеріали

  1. kids2it-likarnya-v-kysheni-chy-sortuvach-lego-2

Коментарі