Kids2IT – екскурсія для школярів у компанію NIX

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Чудовий старт листопада! 1 листопада Kharkiv IT Cluster організував екскурсію для учасників проекту Kids2IT до однієї з провідних IT компаній Харкова –  NIX. Дякуємо компанії за долученість, а учням за відкритість та жагу до нових знань!

Школярам 169 школи пощастило не просто дізнатись історію компанії, її цінності та фішки, а й зсередини підглянути, як функціонує велика та могутня система. 

Учні отримали унікальну можливість дізнатись, як святкує NIX свято Halloween ,  із декораціями та святковими історіями; насолодитися дружньою атмосферою компанії та особисто поспілкуватися з топ-менеджерами компанії. 

Тетяна – учениця 11 класу: “Було цікаво дізнаватися, хто є ким у компанії і звідкіля почалась її історія. Я гадала, що якщо NIX має такий серйозний вигляд, то і зсередини вона недоброзичлива та холодна, а тут… навпаки! У NIX так мило і така дружня атмосфера! Клас! Я б хотіла працювати саме з такими людьми”.

rr Kids2IT - екскурсія для школярів у компанію NIX

Чи цікаво молоді?

Завдяки подібним заходам учні можуть дізнатись про те, які круті компанії знаходяться саме в Харкові. Молодь на власні очі бачить можливості, які вона має вже зараз і перспективи свого навчання в Україні. 

Ідучи до компанії діти можуть лише асоціативно розуміти, які є умови праці, який шанс працювати там і що на них чекає. Після екскурсії уявлення про можливості не ілюзорні. Вони підкріплені фактами, які школярі бачать на власні очі.

Катерина Нечай (компанія NIX): “Діти чудові, екскурсія пройшла на УРА! Ми бачимо в них наше майбутнє! NIX – компанія, що максимально відкрита для молодого покоління. Ми готові чекати, навчати та разом будувати IT середовище Харкова. Залюбки проведу подібні екскурсії для інших шкіл! Чекаємо в NIX!”

Коментарі