Гра Kids2IT: ставай ближче до студента!

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Kharkiv IT Cluster провів гру Kids2IT у Харківському торговельно-економічному інституті (ХТЕІ). Ментором виступив Роман Пугачов, консультант компанії INSART.

Спостереження: гра виходить особливо цікавою, якщо учні наперед знають IT термінологію, налаштовані на пошук роботи та їм цікаво, ким вони можуть працювати вже завтра. Під час цієї гри студенти й викладачі були в темі. Вони активно генерували креативні ідеї та одразу знаходили способи втілення їх у світ сучасних реалій.

Роман Пугачов: “Гра пройшла дуже здорово. За моїми спостереженнями, пасивною була тільки одна людина. Незважаючи на те, що діти були з п’яти різних груп, всі дуже швидко організувалися. PM відпрацював на повну!”

Роль генератора ідей замінили загальним мозковим штурмом. З двох запропонованих ідей обрали одну та далі працювали з нею. Весь захід пройшов за регламентом.

За підсумками гри найактивніші учасники, традиційно, отримали подарунки від спонсорів.

Фішки гри

З ініціативи ментора ми замінили позицію “генератор ідей” на загальний брейншторм. Тому кожен учасник пропонував свої варіанти ідей, відстоював їх та долучався до загального процесу.

Захопилися і викладачі: вони настільки загорілися ідеєю винаходу, що підказували дітям шляхи реалізації продукту.

Діти НЕ були знайомі один з одним перед грою і в цьому був свій плюс. Кожному вдалося проявити себе та відкритися з нового боку як для викладачів, так і для самих себе.

А ви хочете стати ментором і провести свою гру Kids2IT для дітей Харкова та Харківської області?

Тоді Реєструйтеся!

Довідка про проєкт

Kharkiv IT Cluster реалізовує проєкт Kids2IT для підвищення обізнаності учнів старших класів про професії, які представлені в IТ. А також знищуємо стереотип “айтішник – значить, тільки програміст”. Наш проєкт дозволяє дітям вибрати відповідний саме їм вектор професійного розвитку.

 

Коментарі