Kids2IT англійською!

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

22 листопада Kharkiv IT Cluster провів дуже незвичайну гру Kids2IT в Харківській спеціалізованій школі №3разом з ментором з компанії NIX – Катериною Нечай.

3 школа спеціалізується на вивченні іноземних мов, а тому діти дуже легко розуміли значення термінів, що походять від англійської. Це допомогло ментору швидко зорієнтувати школярів і ввести їх у світ IT технологій Харкова.

Катерина Нечай: “Спочатку я завжди, коли починаю проводити гру, хвилююсь: як вона пройде, чи сподобається дітям, чи зможемо ми донести до них все, що задумали й так далі. І цей раз не був виключенням. Але як тільки ми розділилися на команди та почали генерувати ідеї уявного телефону, я зрозуміла, що все пройде дуже весело і неформально. Мені дісталися учні 11 класу, які дуже захопилися процесом та ідеально виконали свої айтішні ролі. Думаю, у таких тямущих дітей – прекрасне майбутнє! “

Фішки гри:

“Перекладай – та буде тобі щастя!”. У нашому сучасному світі англійська мова просто необхідна кожному для старту успішної кар’єри. А тому – гра з елементами англійської – чудове поєднання інтерактиву, профорієнтаційної роботи та прокачування англійської.

Коментарі учнів: “Це був цікавий складний, є таке слово в англійській мові, CHALLENGE! Іноді було складно зрозуміти й розкрити в грі ролі, але ми молодці, ми впоралися, клас! “.

А ви хочете стати ментором і провести свою гру Kids2IT для дітей Харкова та Харківської області?

Тоді реєструйтесь!

Довідка про проєкт

Kharkiv IT Cluster реалізовує проєкт Kids2IT для підвищення обізнаності учнів старших класів про професії, які представлені в IТ. А також знищуємо стереотип “айтішник – значить, тільки програміст”. Наш проєкт дозволяє дітям вибрати відповідний саме їм вектор професійного розвитку.

 

Коментарі