Як учні «Сузір‘я» створювали стартапи під час повітряних тривог?

Kids2IT: 1 гра, 3 зустрічі. Як учні «Сузір‘я» створювали стартапи під час повітряних тривог?

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

20, 27 жовтня та 10 листопада відбулось 3 зустрічі в рамках 1 гри Kids2IT від Kharkiv IT Cluster для Навчально-виховного комплексу № 209 «Сузір‘я».

Kids2IT — це профорієнтаційний проєкт для школярів від Kharkiv IT Cluster. Понад 7 років діє проєкт і його головною метою є ознайомлення школярів з ІТ-професіями. До повномасштабної війни в іграх брали участь лише учні шкіл і коледжів Харкова та Харківської області. Проте зараз команда Kharkiv IT Cluster адаптувала проєкт до online-режиму, тому участь у профорієнтаційній грі стала доступною для дітей з усієї України.

Як пройшла гра?

Через повномасштабні повітряні тривоги по всій Україні профорієнтаційну гру Kids2IT доводилося переривати та починати наново 3 рази поспіль. Але це зовсім не завадило 14 учням НВК № 209 «Сузір‘я» розробити корисні для суспільства стартапи!

Під час гри підлітки були поділені на 2 команди «Безмежні» та «Ручка.live». За кожною з команд були закріплені тренери, які розповіли про особливості ІТ-сфери, принципи роботи над стартапами, а також — довели, що в IT працюють не тільки чоловіки.

kids2it-1-gra-3-zustrichi-yak-uchni-suzir-ya-stvoryuvaly-startapy-414x273 Kids2IT: 1 гра, 3 зустрічі. Як учні «Сузір‘я» створювали стартапи під час повітряних тривог?

Під час гри кожен учасник знайшов свою роль в ІТ-сфері: Product Owner, Business Analyst, Designer, Hardware developer, Software developer, QA, Sales Manager та Project Manager. Кожен підліток доклав максимум зусиль, щоб розробити прототипи своїх перших винаходів:

  • Команда «Безмежні» розробила «Безмежну зарядку». Пристрій залежить від станцій, які випромінюють електричні хвилі для заряджання телефону. Люди зможуть на відстані заряджати гаджети, і на нашу думку – це дуже зручно!
  • Команда «Ручка.livе» розробила схожий за назвою проєкт «Ручка LIVE». Інновація забезпечує людині нескінченний обсяг пасти в ручці за рахунок влаштованого мікро-генератору.

kids2it-1-gra-3-zustrichi-yak-uchni-suzir-ya-stvoryuvaly-startapy2-414x233 Kids2IT: 1 гра, 3 зустрічі. Як учні «Сузір‘я» створювали стартапи під час повітряних тривог?kids2it-1-gra-3-zustrichi-yak-uchni-suzir-ya-stvoryuvaly-startapy1-414x232 Kids2IT: 1 гра, 3 зустрічі. Як учні «Сузір‘я» створювали стартапи під час повітряних тривог?

Незважаючи на обставини, які не дозволили провести гру повноцінно з першого разу, підлітки залишились задоволеними від розроблених проєктів!

Що треба, щоб провести гру у вашій школі?

Ознайомтеся з правилами, які можна знайти тут. Реєструйте свою шкільну групу для участі (це має зробити вчитель).

Провести гру у школі

Долучайтеся до нового сезону профорієнтаційних ігор разом із Kharkiv IT Cluster! 

Підпишись на наш телеграм канал, щоб бути у курсі вступної кампанії 2023

Підписатися на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

Рекомендовані матеріали

  1. Yaki_startapy_rozrobyly_uchni_Kids2IT_
  2. kids2it-tehnologiyi-za-mezhamy-realnosti-vid-uchniv-ozzso-rakovo-liskyj-litsej
  3. Kids2IT_dity_rozroblyaut`

Коментарі