Kids2IT_dity_rozroblyaut`

Kids2IT: як школярі розробляли ППО та робота-психолога

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Нещодавно в одній зі шкіл Києва команда Kharkiv IT Cluster провела профорієнтаційну гру Kids2IT для школярів старших класів.

Kids2IT — це профорієнтаційний проєкт для школярів від Kharkiv IT Cluster. Понад 7 років діє проєкт і його головною метою є ознайомлення школярів з ІТ-професіями. До повномасштабної війни в іграх брали участь лише учні шкіл і коледжів Харкова та Харківської області. Проте зараз команда Kharkiv IT Cluster адаптувала проєкт до online-режиму, тому участь у профорієнтаційній грі стала доступною для дітей з усієї України.

Ми розглянули весь цикл розробки проєктів: від генерації ідей, постановки технічного завдання, дизайну, розробки й до тестування та презентації проєкту інвесторам. Упродовж гри старшокласники розподілились на команди та розробили 4 неймовірні проєкти.

Робот-психолог для обійм

Вчені вважають, що людині необхідні 8 обіймів на день. Тож одна з команд розробила робота, що аналізує психологічний стан людини, оцінює рівень суму та агресії. Коли рівень перевищує зазначену норму, робот готовий обіймати свого володаря. Також можлива модифікація для домашнього використання та для лікарні.

ППО-UA

Як щодо карманного ППО? Чи не кожен українець замислювався над тим, як допомогти ЗСУ. Команада  «Гіганти науки» розробили ППО-трансформер. У складеному вигляді воно схоже на звичайний кейс, але достатньо лише потягнути за  «язичок», як пристрій трансформується в повноцінний комплекс протиповітряної оборони з достатньо мітким обладнанням, аби мати можливість збивати не тільки ракети, але й дрони та  «шахіди»

Електромагнітна підставка під телефон

Платформа, що тримає телефон на електромагнітах.

 «Телефон наче висить в повітрі, — кажуть розробники, — та платформа пересувається за своїм господарем на колесиках, підносить йому телефон. » 

З цією розробкою вам не потрібно буде носити телефон у карманах.

Робот-воїн з дистанційним управлінням

Він може бути різних розмірів: як для близького бою так і для дальнього.

 «Робот, який буде виходити на бій, при цьому у вас ніби друге життя, бо ви будете безпосередньо в безпеці»

Військовий у цей час знаходиться в тилу та за допомогою спеціального костюму-екзоскелету керує роботом. Вартість таких роботів буде обговорюватись окремо для кожної країни.

Як доєднатись до гри?

Ознайомтеся з правилами, які можна знайти тут. Реєструйте свою шкільну групу для участі (це має зробити вчитель).

Провести гру у школі

Долучайтеся до нового сезону профорієнтаційних ігор разом із Kharkiv IT Cluster! 

Підпишись на наш телеграм канал, щоб бути у курсі вступної кампанії 2023

Підписатися на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

Рекомендовані матеріали

  1. Kids2IT_anons
  2. Yaki_startapy_rozrobyly_uchni_Kids2IT_
  3. kids2it-tehnologiyi-za-mezhamy-realnosti-vid-uchniv-ozzso-rakovo-liskyj-litsej

Коментарі