Kharkiv IT Research 2021: «закулісся» програми івенту

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

9 вересня у Гольф-клубі Kharkiv IT Cluster проведе закриту івент-презентацію результатів дослідження KPMG — Kharkiv IT Research 2021. На ній ми продемонструємо статистичні дані, що засвідчують переваги і можливості Харківського регіону, як ключової і найбільш комфортної IT-локації в Східній Європі для потенційних IT-спеціалістів з інших міст та клієнтів з усього світу.   

Чого варто очікувати? 

9 вересня ми об’єднаємо дві знакові події — масштабне дослідження Kharkiv IT Research та святкування шестиріччя Харківського IT Кластера. На івенті ми зберемо керівників та власників IT-компаній, представників бізнесу, регіональної та національної влади, а також представників національних та міжнародних асоціацій.

confetti-480x480 Kharkiv IT Research 2021: «закулісся» програми івенту

Учасники заходу дізнаються про ключові результати дослідження Kharkiv IT Research 2021: аналіз роботи IT-індустрії у Харківському регіоні. Цікаво, чи стане 2022 рік роком прориву IT, технологій та інновацій?   

А ще — гості івенту зможуть отримати багато корисної інформації від  чотирьох панельних дискусій між власниками ІТ-компаній, представниками національної влади, інвестиційних фондів та міжнародної спільноти:

🔹 «Регуляції та інвестиції. Дія.City. Міжнародний досвід, партнерство і можливості». 

🔹 «Civil impact: медицина, культура та благодійність. Роль IT-бізнесу та перспективи розвитку». 

🔹 «Human Capital: освіта та портрет спеціаліста. Що робити з головним викликом для зростання ІТ-бізнесу — нестачею кваліфікованих фахівців». 

🔹 «Інфраструктура: ремоут чи IT-парки? Перспективи розвитку ринку подорожей та аеропортів у період пандемії». 

І це ще не все! 

car-480x480 Kharkiv IT Research 2021: «закулісся» програми івенту

Kharkiv IT Cluster підготував для любителів автівок та швидкості тест-драйв найпопулярніших марок серед ІТ-спільноти, від традиційних бензинових та дизельних авто до найсучасніших гібридів та електрокарів. Адже можна безкінечно дивитися на зображення автомобіля на сайті, вивчати його характеристики… Та по-справжньому оцінити його можливості, відчути простір та комфорт салону можна лише після пробної поїздки. Оберіть авто та випробуйте його в реальних умовах! 

Автомобілі від центру «Артсіті» — офіційного представника Тойота в Харкові: 

🔹 Toyota Prado.

🔹 Highlander.

🔹 Toyota Camry.

Автомобілі від групи компаній «АВТО ГРАФ» — офіційного представника Land Rover, Range Rover, Jaguar, PEUGEOT, CITROEN, ALFA ROMEO та мотоциклів KAWASAKI:

🔹 Land Rover Defender. 

🔹 Jaguar F-PACE SVR. 

🔹 Jaguar I-PACE. 

🔹 PEUGEOT – 3008 HYBRIDE. 

🔹 CITROEN – C4. 

🔹 ALFA ROMEO – STELVIO. 

Також учасники івенту зможуть полюбуватися виставковими моделями — автівкою Range Rover та мотоциклом KAWASAKI – VULCAN.

balloons-2-480x480 Kharkiv IT Research 2021: «закулісся» програми івенту

Зверніть увагу! Ми проведемо івент-презентацію результатів дослідження KPMG з урахуванням усіх карантинних рекомендацій. А ті, хто не встиг вакцинуватися, матимуть змогу пройти експрес-тест на антиген COVID-19. Про це подбали наші медичні партнери — медична лабораторія «Аналітика»

Власники та керівники IT-компаній, долучайтеся до івенту та дізнайтеся про сучасний стан та прогнози Харківського IT-ринку! 😎

Реєстрація

Коментарі