Kharkiv IT Cluster зустрівся з заступником Міністра торгівлі США Майклом Лаллі

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

25 березня в Харківську область приїхав заступник Міністра торгівлі США з країнами Європи та Євразійського регіону Адміністрації міжнародної торгівлі Міністерства Торгівлі США Майкл Лаллі. Після зустрічі з главою ХОДА Ігорем Райнін і представниками бізнес-структур Харкова, американська делегація провела круглий стіл з представниками кластерів міста.
Василь Солощук, один із засновників Kharkiv IT Cluster, глава комітету з міжнародного маркетингу, представив IT-індустрію харківського регіону та компанії-учасників організації, а також охарактеризував основні переваги роботи з харківськими IT-компаніями. Крім того, всі компанії, які виступили делегатами зустрічі – це AltexSoft, Artjoker, DCT, INSART, ON AIR, Rozdoum, Raccoon Gang, Sloboda Studio, VIDEAL, VERNA, X1 Group – мали можливість висловитися і поспілкуватися з паном Лаллі.
Після офіційних презентацій почалося неформальне спілкування, в ході якого Майкл Лаллі зазначив, що ця зустріч одна з найбільш плідних. Саме інформаційні, представлені Kharkiv IT Cluster, і авіаційні технології, представлені кластером “Мехатроніка”, а також освітній потенціал області, представлений університетським консорціумом особливо цікаві американцям сьогодні.
“Наша спільна мета – розвивати відносини між американськими та українськими компаніями, – зазначив Майкл Лаллі. – Сьогодні наші цілі дуже прості і зрозумілі – це обговорити і з’ясувати, як можна в подальшому розвивати контакти, зв’язки між компаніями в Харківській області та в Америці”.
Ми впевнені, сьогоднішня зустріч стане міцним фундаментом для плідної співпраці Kharkiv IT Cluster й американських колег!

Коментарі