Kharkiv IT Cluster відвідав презентацію офісу Харківської області в Вашингтоні

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Представники  Kharkiv IT Cluster відвідали презентацію офісу Харківської області в Вашингтоні, яка відбулася в Харківській торгово-промисловій палаті. Відкрила круглий стіл Юлія Світлична, заступник голови ХОДА. Вона заявила: “У рамках даної інціативи ми вже успішно реалізували кілька проектів і запрошуємо всіх до співпраці! Відкриття офісу у Вашингтоні – це тільки перший крок для подальшого розвитку торговельних відносин Харківської області з усім світом “.
Дмитро Шувал, глава агентства регіонального розвитку “Globee” – некомерційної недержавної організації, яка займається офісом – заявив, що їх головна мета – це розвиток і популяризація Харкова як бренду на міжнародному рівні. У цьому Kharkiv IT Cluster бачить платформу для співпраці, так як наша організація також прагне реалізувати це завдання. Важливим пунктом в планах офісу є створення IT-акселератора для розвитку інноваційних проектів, затребуваних на американському ринку. Робота в цьому напрямку повинна об’єднати бізнес, науку та інновації, що також вписується в бачення Kharkiv IT Cluster.
На цьому наші спільні інтереси не закінчуються. Шай Франклін, відомий лобіст, який керує офісом Харківської області в Вашингтоні, зазначив, що саме він би хотів брати участь у розвитку сфери IT / інновацій в Україні:

  • сприяти співпраці харківських IT-компаній з американськими державними фондами;
  • допомагати в пошуку американських та українських інвесторів;
  • працювати над встановленням довгострокових відносин між американськими IT-компаніями та українськими аутсорсерами.

Сьогодні офіс Харківської області у Вашингтоні може запропонувати допомогу в “американізації” веб-сайтів і рекламних матеріалів українських підприємців. Йдеться про вичитування і їх адаптації для американської аудиторії. Також співробітники офісу можуть організувати діловий тур. І головне – вони планують лобіювати інтереси Харківської області в Конгресі США.
З бокуKharkiv IT Cluster в сьогоднішньому круглому столі брали участь представники і директори компаній AltexSoft, INSART, MaxNet, ON AIR, Слобода Studio, Verna, VIDEAL, X1 Group. Наші учасники проявили зацікавленість у розвитку партнерства з новим офісом. Ми впевнені, вже найближчим часом ви зможете побачити перші результати спільної роботи двох організацій.

Коментарі