Kharkiv IT Cluster святкує день народження: нам 6 років!

IT Cluster Kharkiv IT Cluster
Сьогодні, 9 липня, Kharkiv IT Cluster святкує 6 років!

gift-box-1-480x480 Kharkiv IT Cluster святкує день народження: нам 6 років!

Ці шість років були для Харківського IT-кластера, безумовно, успішними! Ми разом із мемберами сумлінно генерували та впроваджували численні активності й проєкти. А ще — брейнштормили ініціативи, займалися благодійністю, розповідали про IT-Харків на міжнародних подіях… І все це для того, щоби модернізувати та популяризувати IT-освіту! Щиро дякуємо учасникам за плідну співпрацю!

chat-480x480 Kharkiv IT Cluster святкує день народження: нам 6 років!

Яким був попередній рік?
  • Kharkiv IT Cluster отримав грант від USAID «Конкурентоспроможна економіка України» на реалізацію ініціативи IT Kharkiv: Open4talents!
  • Ми запустили веб-портал для абітурієнтів. На ньому зібрали 17 університетів Харкова з коротким описом освітніх програм, а також 120+ IT-кафедр та спеціальностей.
  • Створили зручний Telegram-канал із найсвіжішими та найактуальнішими вакансіями від IT-компаній. Тут мембери Кластера публікують вичерпну інформацію щодо job-offers.
  • Кластер отримав Awards «Best IT Business Environment Development NGO 2020». Представники журналу «EU Business News» опублікували статтю про нашу організацію. Також вони розповсюдили друкований та електронний варіанти часопису серед своїх читачів з усього світу.
  • Ми ростемо! З нами співпрацює 86+ компаній та 53+ партнери.
  • Організували та провели EDU-проєкти та ініціативи Kharkiv IT Cluster для 317 000+ учасників.
  • У Міністерстві цифрової трансформації за участі Kharkiv IT Cluster погодили внесення 80% правок та пропозицій щодо Diia.City.
  • Кластер проінвестував 7 мільйонів гривень у розвиток медичної інфраструктури, на допомогу медичним працівникам та людям похилого віку.
  • Ми залучили 5 регіонів України у промо-кампанію проєкту IT Kharkiv: Open4talents.

За масштабом діяльності та динамікою розвитку Харківський ІТ Кластер став найдинамічнішим серед усіх IT-кластерів Східної Європи!

Наша команда продовжуватиме натхненно працювати, щоб IT-галузь України та, зокрема, Харкова розвивалася семимильними темпами! Слідкуйте за нашими анонсами та новинами!

 

Коментарі