IT Kharkiv: Open4talents: Kharkiv IT Cluster за підтримки програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України» закликають молоді таланти розвиватись в Україні

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Україна багата на таланти у найрізноманітніших сферах.

Проте кожен рік ми спостерігаємо, як фахівці покидають нашу країну, аби знайти роботу за кордоном, а школярі мріють навчатись в університетах інших країн.

Україна здатна запропонувати якісну освіту і кар’єрні можливості, особливо в ІТ-індустрії. Харківський ІТ Кластер впевнений, що успішним можна бути вдома, працюючи в глобальних проєктах та залишаючись в рідній країні.

Харків — справжнє ІТ-місто, наповнене найкращими технічними університетами, великою кількістю провідних ІТ-компаній, які відкриті для нових фахівців, зручною інфраструктурою і перспективами для розвитку.

Тож Харківський ІТ Кластер запускає нову ініціативу — IT Kharkiv: Open4talents за підтримки Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України»!

Ми покажемо справжні можливості ІТ-Харкова усім, хто мріє вчитись та кар’єрно розвиватись в ІТ-сфері, працювати у міжнародних командах, а також допоможемо технічним університетам у залученні абітурієнтів.

Програма ініціативи буде насичена дослідженнями, воркшопами, екскурсіями та івентами.

Харківський ІТ Кластер дякує Програмі USAID КЕУ за підтримку.

Ми впевнені, що проєкт допоможе створити нові робочі місця в ІТ-індустрії та збільшити продажі ІТ-послуг та продуктів.

Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України» (Програма USAID КЕУ) підтримує стартапи й малі та середні підприємства (МСП) з метою підвищення їхньої конкурентоспроможності на внутрішньому ринку України та на міжнародних ринках, допомагає в розбудові спрощеного та прозорого бізнес-клімату, а також забезпечує українські компанії можливостями скористатись перевагами міжнародної торгівлі.

Слідкуйте за анонсами подій та на практичних кейсах ви побачите, що успішним можна бути вдома!

Коментарі