Kharkiv IT Cluster розширює склад Наглядової Ради

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

У грудні 2017 року Kharkiv IT Cluster розширив Наглядову Раду організації. До вже існуючих членів приєдналися троє нових – Ігор Брагінський, президент NIX Solutions, Роман Катеринчик, CEO Artjoker та Олексій Холоденко, CEO CodeIT.
 
За результатами Загальних зборів 12 липня 2017 року було прийнято рішення про розширення складу Наглядової Ради до 9 членів в термін до кінця 2017 року. Це допоможе зробити роботу кластеру більш ефективною.
З 18 грудня до складу Наглядової ради увійшли троє нових учасників.

bra Kharkiv IT Cluster розширює склад Наглядової Ради

Ігор Брагінський, кандидат технічних наук і Почесний президент NIX Solutions Ltd, приєднався до кластеру в 2015 році. Як член Наглядової ради Ігор зосередиться на розвитку організації та залученні нових учасників. Ігор посилить такі напрямки діяльності Kharkiv IT Cluster як освіта, нетворкінг і PR. Ігор розробить стратегію розвитку кластера на основі власного величезного досвіду управління проектами і знань, отриманих в Уортоні та Стенфорді. Також Ігор має намір залучити до своєї роботи в Наглядовій раді команду NIX Solutions Ltd і використовувати свої широкі зв’язки як в Україні, так і за кордоном, щоб підвищити ефективність роботи кластера.

kat Kharkiv IT Cluster розширює склад Наглядової Ради

Роман Катеринчик, CEO Artjoker, в кластері з 2015 року. Місія Романа як члена Наглядової Ради – створити механізм обміну досвідом між компаніями кластеру, а також побудувати систему консультантів і менторів для учасників кластеру. Роман вважає, що якщо ми створимо сьогодні умови учасникам кластеру для обміну досвідом і зростання, то завтра цінність кластера як об’єднання компаній буде значно вищою.
У Романа досить тісний зв’язок з молодіжною радою міста та низкою організацій, які активно взаємодіють з молоддю. Оскільки в IT зараз дуже великий хайп, є сенс створити спільний проект Кластер-Міськрада для популяризації IT  у місті.

kho Kharkiv IT Cluster розширює склад Наглядової Ради

Олексій Холоденко, CEO CodeIT, в кластері з 2016 року. Місія Олексія як члена Наглядової Ради – використовувати свої професійні навички, наробки, професійне ком’юніті і нетворкінг для реалізації проектів Кластеру та розвитку IT-бізнесу в регіоні. Він готовий виступати драйвером інфраструктурних проектів, з метою максимально задовольнити запит для галузі на комерційну нерухомість на ринку, брати особисту участь у переговорних процесах, зустрічах, залучати бізнес-контакти для участі в проектах Кластера.
У Олексія є досвід проектування і будівництва комерційної нерухомості для IT-Community, досвід клієнтів і партнерів в розвитку технологічного бізнесу, що безсумнівно буде драйв розвиток Кластера.
 
Kharkiv IT Cluster вітає нових учасників Наглядової Ради та бажає успіхів на цьому відповідальному і непростому терені!

Коментарі