Kharkiv IT Cluster отримав відзнаку «Волонтер року»

IT Cluster Kharkiv IT Cluster
Харківська обласна державна адміністрація і Обласна рада привітали волонтерів.

3 грудня з ініціативи Харківської обласної державної адміністрації пройшла урочиста церемонія нагородження волонтерів. Подія відбулася в обласній філармонії і зібрала найактивніших волонтерів та профільних організацій регіону. Серед них уперше нагородили ІТ-спільноту в особі Харківського ІТ Кластера.

photo_2021-12-06_18-47-21 Kharkiv IT Cluster отримав відзнаку «Волонтер року»

Ольга Шаповал, виконавча директорка Kharkiv IT Cluster, про отриману відзнаку:

«Ця відзнака — нагорода не Кластера особисто, а всіх тих ІТ-компаній та людей, які доєднались до проєкту IT4Life, а також до волонтерських програм, зокрема, з підтримки української армії та розвитку ІТ-освіти».

Керівник Харківської ОДА, Олександр Скакун відзначає, що медична система впоралась з Covid-19 завдяки волонтерам.

З початку пандемії харківська ІТ-спільнота активно допомагає лікарням: фінансує закупівлю медобладнання і витратних матеріалів для лікарень регіону. Об’єднавши зусилля провідних ІТ-компаній, утворився цілий фонд, завдяки якому забезпечуються всі потреби ковідних лікарень. За 2 роки фонд зібрав понад 10 мільйонів гривень.

Kharkiv IT Cluster реагує й на інші локальні виклики. Цього року знаковою допомогою регіону стала підтримка погорільців Дворічанського району. А до проєктів Харківського ІТ Кластера з розвитку ІТ-освіти залучено понад 300 експертів-волонтерів.

photo_2021-12-06_18-46-56 Kharkiv IT Cluster отримав відзнаку «Волонтер року»

Дух волонтерства є базисом побудови успішної спільноти та дуже практичною філософією учасників Kharkiv IT Cluster. Величезна вдячність ІТ-компаніям та кожному, хто долучається до проєктів з розвитку людиноцентричної екосистеми в Харківському регіоні та в Україні в цілому.

Коментарі