kharkiv-it-cluster-na-plenarnomu-zasidanni-mizhnarodnoyi-konferentsiyi-vid-htu-shag

Kharkiv IT Cluster на пленарному засіданні міжнародної конференції від ХТУ «ШАГ»

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

14 березня відбулося пленарне засідання Міжнародної науково-практичної конференції «Цифрові трансформації та інноваційні технології в економіці», організаторами якої стали Kharkiv IT Cluster, Міністерство освіти і науки України, Приватний заклад вищої освіти «Харківський технологічний університет «ШАГ» (Україна) , Міжнародна Академія Прикладних Наук у Ломжі (Республіка Польща), Ostrołęckie Towarzystwo Naukowe im. Adama Chętnika (Остроле́нка, Польща), The International University of Logistics and Transport (Вроцлав, Польща), Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie (Ольштин, Польща) та Харківська обласна громадська організація «Науковий центр дидактики менеджмент-освіти». 

Конференція була спрямована на обмін інформацією та досвідом щодо використання сучасних цифрових трансформацій та інноваційних технологій в економіці в процесі підготовки здобувачів освіти всіх рівнів у контексті інтеграції України в європейський освітній простір.

Науково-педагогічні, педагогічні працівники, молоді вчені, здобувачі освіти закладів фахової передвищої та вищої освіти мали змогу презентувати свої доповіді за наступними напрямами 👇

Напрями конференції

  • Стратегічне управління підприємствами на засадах сталого розвитку з використанням інноваційних технологій управління економічними суб’єктами.
  • Трансформації та інновації в контексті наслідків повномасштабного російського вторгнення в Україну з перспективами відбудови в післявоєнний час. 
  • Організація освітнього процесу при підготовці кадрів в сучасних умовах: основні тенденції й особливості організації навчання з використанням сучасних цифрових трансформацій та інноваційних технологій.
  •  Лідерство в умовах цифрової трансформації, нові компетенції та підходи до керування персоналом: формування soft skills як необхідний компонент забезпечення конкурентоспроможності здобувачів освіти. 
  • Розвиток професійної майстерності сучасних фахівців в процесі безперервної освіти.

Окрім цього, за результатами конференції буде виданий електронний збірник наукових матеріалів, якому будуть присвоєні цифровий ідентифікатор ISBN і DOI.

Дякуємо Приватному закладу вищої освіти «Харківський технологічний університет «ШАГ» та іншим співорганізаторам за важливу ініціативу та можливість удосконалитися. 

Підпишись на наш телеграм канал, щоб бути у курсі вступної кампанії 2024

Підписатися на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

Рекомендовані матеріали

Коментарі