IT Legal Talk 3: як це було?

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

25 червня 2016 року в Lemon Hub Kharkiv IT Cluster провів міні-конференцію IT Legal Talk 3. Це вже третій захід, присвячений юридичним питанням IT-бізнесу. Цього разу підіймалася тема контрактів із Замовниками.
IT Legal Talk зібрав експертів-юристів та ТОП-менеджмент провідних українських компаній, так що у нас була можливість розглянути важливі аспекти процесу підписання контрактів з двох точок зору.
Конференцію відкрила Наталія Виноградська, виконавчий директор Харківського ІТ-кластеру з презентацією Kharkiv IT Cluster та досягненнями за рік. Саме з IT Legal Talk розпочалася наша діяльність рік тому.
Першим спікером була Іванна Погребняк, Director of the Legal Department в AltexSoft. Вона розповіла про контракти із замовниками та головні положенні для захисту компанії. Контракт з’являється, коли є проблема. Врахувати всі аспекти заздалегідь неможливо, тому він повинен бути живим і доповнюватися за необхідності.
Цю думку продовжила Оксана Кочкодан, юрист ЮФ Axon Partners з доповіддю про agile контракти. Ми дійшли висновку, що agile не загинув, але невірна аргументація згубила цінності agile.
Після невеликого кофе-брейку, ми перейшли до другого блоку IT Legal Talk, що був присвячений питанням арбітражу.
Олександр Друг, радник Sayenko Kharenko, розглянув принципові фундаментальні відмінності межу правовими системами в рамках доповіді на тему «Умови про застосоване право, юрисдикції для розгляду спорів».
Потім на прямому зв’язку з нами була Пауліна Поморскі, юрист, ЮФ Вольф Тайсс, яка розповіла про вирішення спорів та арбітражні поправки.
Потім, після обіду під джазові ритми живого саксофона, почався третій блок IT Legal Talk. Тут юристи поступилися сцену IT-фахівцям.
Відкрив блок Максим Бастіон, Director, Engineering, Ukraine, GlobalLogic, який розповів про силу контрактів у сфері аутсорсу на прикладі реальних історій успіхів та невдач.
Після цього тандем Антона Зінчука, партнера ЮФ ILF, та Сергія Поволяшко, СТО, TEAM International та керівника проекту IT-Tuning, розкрив поняття warranties and indemnifications, remedies. Антон взяв на себе теоретичну частину, а Сергій доповнював доповідь випадками з практики.
Потім ми подивилися відеоінтерв’ю Максима Плахтія, співзасновника і генерального директора “РМІ Україна”, творця онлайн-сервісу з продажу квитків karabas.com, який поділився своїм баченням процесу складання контракту.
На завершенні блоку знову виступив Сергій Поволяшко. На цей раз він розповів про узгодження правил гри і роль кожної ланки в цьому процесі.
Останній блок конференції пройшов швидко і продуктивно. Іванна Погребняк розклала по поличках процес узгодження контракту з Замовником, а Олена Вардамацька, яка очолює IP / IT практику українського офісу міжнародної юридичної компанії Вольф Тайсс, поділилася основними критеріями, за якими можна вибрати юриста-аутсорсера.
Подивитися фотографії з події >> 

Коментарі