IT Legal Talk 2: про правові питання в IT без жартів, але в ритмі джазу!

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

12 грудня 2015 в co-working space компанії Intetics Kharkiv IT Cluster провів IT Legal Talk 2 – навчальний семінар, присвячений темі структурування українського IT-бізнесу.

Захід зібрав кращих експертів у сфері правових питань ведення IT-компаній. Крім обговорення актуальних питань, усі учасники отримали призи та суверніри від наших партнерів: OTP Bank і UNIQA.

Відкрила семінар Наталія Виноградська, виконавчий директор Kharkiv IT Cluster. Вона розповіла про результати роботи за 2015 рік та представила нових учасників організації. Сьогодні Kharkiv IT Cluster налічує вже 20 компаній!

Першим спікером стала гостя з Києва з досвідом роботи в Бельгії Аліна Гусейнова. Вона детально розповіла про ключові особливості найбільш вигідних IT локацій. Іванна Погребняк зробила аналіз таких країн, як Словаччина, Болгарія, Польща в якості можливих майданчиків для релокації. Лукаш Луць говорив про специфіку відкриття бізнесу в Польщі. Особливу увагу аудиторії привернули доповіді Дмитра Михайленка, який охарактеризував плюси і мінуси наявності зарубіжної компанії в структурі бізнесу, а також Рустама Вахітова – спікера з Нідерландів. Останній пояснив функції, переваги та ризики фондів і трастів, крім того, розповів про роль бенефіціарів. Успішним завершенням цього блоку став виступ Антона Зінчука на тему структурування IT-бізнесу в Україні.

Після обідньої перерви виникла незапланована, але актуальна дискусія: Дмитро Михайленко та Іванна Погребняк виступили з аналізом майбутньої податкової реформи. Саме ця тема турбувала багатьох учасників, і семінар, побудований на діалозі з аудиторією, не міг уникнути цього питання.

В’ячеслав Устименко розповів про вибір сервіс провайдера. Також учасники послухали про роботу з банками і страхування співробітників. Завершила захід доповідь старшого юриста компанії “Юскутум” Назара Поливки, який цього разу виступив у якості експерта з джазу та дав аудиторії відпочити під кращі композиції класиків цього жанру. Як зазначив один з учасників, IT Legal Talk 2 – це відмінний захід, а джаз був “просто сюрреалістічний”!

Очевидно, що ми розкрили ще не всі теми, які турбують IT-співтовариство Харкова, а значить в наступному році ми будемо проводити більше освітніх подій! До зустрічі в 2016.

Фото: https://goo.gl/g18U2E

Коментарі