IT кожен вік підвладний

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Що?

Кожен знайомий з модним нині словом “айтішник”. Всі розумні батьки України мріють, щоб їхні діти потрапили в число вибраних: програмістів, дизайнерів, верстальників або, як мінімум, тестерів. І мова не про високі зарплати. У самій атмосфері цих загадкових професій відчувається щось європейське, свіже і дуже анти-совкове.

Школа Spalah, з її молодими «палаючими» викладачами, відійшла від традицій освіти сонних радянських університетів настільки далеко, наскільки це взагалі можливо. Ніяких нудних лекцій, хабарів, прогулів, сірих стін і непотрібних дипломів «для батьків», які гарні тільки ковбасу на них різати.

Вчитися в Spalah цікаво: це тусовка, живе спілкування, досвід, це справжні знання. І головне – це можливість знайти реальну роботу, на якій ці знання знадобляться.

Хто?

Розпочати навчання в Spalah ніколи не рано!

У цьому році в Харкові і Дніпропетровську, крім постійних курсів «Основи IT» для діток від 12 до 14 років, відкривається нова група для самих маленьких. Завдяки ідейним романтикам Spalah і волонтерам Code Club UA долучитися до секретів програмування зможуть малюки від 7 років.

У цьому віці ми колись мріяли водити тролейбус, бути лікарями і космонавтами. Після курсів Scratch діти будуть мріяти писати коди, створювати комп’ютерні ігри, швидко говорити на трьох мовах, робити крутий веб-дизайн і побувати в Силіконовій Долині. І звичайно! – Продовжувати навчання в школі Spalah.

Де і коли?

Харківські дітки вже почали заняття 27 січня в філії Spalah (ТЦ “Караван”). Набір в групи триває.

Для того, щоб потрапити на лекції досить заповнити на ім’я дитини анкету-заявку он-лайн за посиланням http://goo.gl/forms/P9QR5qfSSd.

Навчання на курсі Scratch безкоштовні. Уроки проходять в ігровій формі, легко і весело.

Виховаємо для України нове покоління IT-фахівців!

Контакти:

Організатори курсів:

Spalah IT-School

http://school.spalah.com/index.html

Code Club UA.

http://codeclubua.org

Харків, Spalah

Вул. Героїв Праці, 7б, ТРЦ «Караван».

тел. +38 (050) 664-99-40

info@spalah.com

event@spalah.com

Коментарі