Джек Ма історія успіху

Історії успіху: Джек Ма

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Певно, немає людини, яка б не чула про сервіс Aliexpress. Цінові пропозиції та зручність сайту приваблюють людей з усього світу. Джек Ма, засновник компанії Alibaba Group, пройшов довгий й тернистий шлях до успіху, а зараз він — найбагатша людина в Азії. Дізнаймось, яким був цей шлях.

Підпишись на наш телеграм канал, щоб бути у курсі подій

Підпишись на Telegram-канал

Ма Юнь, а таке його справжнє ім’я, народився у бідній родині музикантів. Після того, як його рідне місто Гуанчжоу перетворилось у туристичний центр, Ма проводив екскурсії для туристів, які для зручності називали його Джеком, і безкоштовно вдосконалював свою англійську. 

Проте з навчанням у школі у нього були проблеми: він завалив усі екзамени, і вступив у педагогічний інститут лише з третьої спроби. Підзаробити не вдавалось: усі роботодавці йому відмовляли.

Джек працював вчителем англійської за 15$ у місяць, а згодом заснував агенцію перекладів «Хайбо», проте перший «чистий» прибуток отримав через три роки.

Шлях Джека Ма (історія успіху та невдач)

В 1995 році Джек побував у Америці і відкрив для себе силу інтернету. Він відмітив, що в пошуку Yahoo! не було ніякої інформації про Китай. Джек вирішив, що це потрібно змінювати.

Джек заснував компанію з розробки веб-сайтів «Китайські жовті сторінки». За три роки прибуток компанії склав 800 тис. доларів. Разом з друзями Джек згодом заснував компанію Alibaba Group, платформа для торгівлі малих та середніх підприємств. Проте навіть залучена інвестиція у 25 мільйонів доларів принесла лише збитки. 

Компанія розробила систему, яка дозволяла експортерам з Китаю знаходити клієнтів з США. І тільки у 2002 році вони отримали перший прибуток в один долар, після чого прибутки тільки зростали. Навіть підрозділ eBay у Китаї був змушений припинити роботу через конкурента-гіганта.

З того часу, популярність компанії не згасає. Праця, терпіння та робота кваліфікованих фахівців однозначно принесли свої плоди.

Шлях Джека Ма до успіху не простий, довгі роки він був змушений збирати волю в кулак та працювати без відпочинку й прибутків. Проте завдяки своїй наполегливості та створеним платформам Aliexpress, Taobao та Ali Mama Джек зробив Китай лідером серед продажів у всьому світі.

Вдосконалюй свої знання і дізнавайся про досвід найуспішніших разом з Кластером!

Підпишись на наш телеграм канал, щоб бути у курсі подій

Підпишись на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

Рекомендовані матеріали

Коментарі