Ідеї: як не вигоріти на remote-режимі

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Про емоційне вигорання на роботі зараз говорять безліч спеціалістів. Це проблема сьогодення, яка призводить до неякісного результату праці та нещасливості людей.

Як, сидячи вдома не втратити жаги до проєктів та максимально ефективно виконувати свою роботу?

Kharkiv IT Cluster має декілька цікавих лайфхаків анти-вигорання для своїх читачів.

Влаштовуйте перестановки

Міняйте місцями усе на своєму столі. Балуйте себе квітами у горщику та цікавими книгами. Закажіть онлайн  собі калентар-мотивашку та кожен день насолоджуйтесь роботою. Така перестановка допоможе вам відчувати зміни та позбавитись від ефекту «день бабака».

Змінюйте робочі локації

Якщо маєте можливість працюйте кожен день у різних кімнатах, з різних сторін столу чи дивану. Вам ніхто не заважає облаштувати собі місце на полу чи у садку (якщо маєте приватну домівлю). Коли змінюються декорації минає хандра та народжується натхнення.

Рухайтесь

Дозволяйте собі рухатись якомога більше. Щоденні тренування чи невеликі вправи допоможуть розвантажити голову від постійного навантаження. Таким чином емоційна напруга перестане турбувати. Рух це життя! 

Підтримуйте контакт зі своїми колегами

Обов’язково питайтесь у своїх колег про їх справи, налагоджуйте із ними контакт в онлайн-форматі. Пам’ятайте, вони такі самі люди і їм також потрібна взаємодія, підтримка та дружня атмосфера. Дружній колектив запорука успіху компанії. 

Якщо вас турбує емоційна перевтома з нею можна впоратись. Це лише ваш організм потребує змін. Влаштуйте собі настрій, атмосферу затишку і тепла і насолоджуйтесь вашою роботою. Так ви будете отримувати задоволення від всього, що ви робите.

Коментарі