Харківський IT бізнес дізнався про можливості Мальти для залучення інвесторів

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Власники IT компаній, фінансові директори та інші представники IT бізнесу Харкова зустрілися з асоційованим директором KPMG на Мальті Олегом Чайкою.

Бізнес-семінар, організований Kharkiv IT Cluster, відбувся 25 березня 2019 року в Kharkiv Premier Palace Hotel. Зустріч пройшла у форматі презентації, обміну думками і відповідей на питання учасників семінару.

У інтерактивній формі слухачі познайомилися з історією розвитку і сьогоденною економічною ситуацією Мальти, яка належить до найбільш розвинених країн Європейського союзу за рівнем ВВП на душу населення.

В ході зустрічі учасники дізналися про переваги розширення бізнесу на Мальту. Зокрема, обговорювалися наступні аспекти: міфи і реальність податкової системвуи цієї країни, переваги цієї системи в порівнянні з іншими країнами, вигоди для компаній IT сфери, приклади роботи в мальтійському економічному просторі , а також можливості співпраці з представництвом KPMG на Мальті.

Після презентації і відповідей на питання представники харківського бізнесу змогли в неформальній обстановці обмінятися думками і обговорити більш вузькі питання з Олегом Чайкою.

Зустріч була корисною для тих, хто планує розширювати свій бізнес і розглядає для цього перспективну європейську країну.

Kharkiv IT Cluster регулярно проводить зустрічі для харківського IT бізнесу з потенційними міжнародними партнерами, тим самим розширюючи його можливості і зміцнюючи потенціал.

Коментарі