Харківська IT індустрія включена до програми USAID

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Kharkiv IT Cluster 6 квітня взяв участь у церемонії відкриття бізнес-інкубатора EO Business Incubators за підтримки USAID.

Проект інкубаторів EO входить до програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України», яка підтримує українські стартапи, малі та середні підприємства. На першому етапі буде відібрано 4 команди, потім цю кількість планують збільшити до 30 команд в кожному інкубаторі. На сайті проекту вже приймають заявки – подати їх можна до 3 травня, а навчання розпочнеться 20 травня.

Найбільш перспективними регіонами з точки зору стартап-потенціалу в IT індустрії обрані Харків і Київ, і в цьому є перемога і Харківського IT Кластеру.

В кінці минулого року представники компаній Кластеру вже презентували експертам USAID свої продукти і стартапи. У січні 2019 року обговорювали вже в цілому конкурентні переваги Харкова як IT локації. Тоді ж представники USAID відзначили, що місцевий IT сектор більш оптимістичний у своїх прогнозах щодо переходу українського IT від аутсорсингової моделі до створення власних продуктів, ніж інші регіони країни.

«Причиною тому стала фундаментальна науково-технічна база Харкова», – пояснила виконавчий директор Харківського IT Кластеру Ольга Шаповал, додавши, що індустрія робить впевнені кроки в збільшенні числа власних продуктів.

Вона також підкреслила, що Кластер, як об’єднання основних гравців індустрії, зіграв ключову роль в тому, щоб технологічний сектор був обраний для підтримки і по суті розглядався як драйвер підвищення конкурентоспроможності України.

З використанням матеріалів сайту AIN

Коментарі