Guest Edu : як завдяки soft skills досягти успіху в житті?

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

🔥7 листопада Kharkiv IT Cluster разом із компанією ZONE3000 провели гостьову лекцію для студентів Хмельницького національного університету, на якій дізналися багато корисної інформації щодо того, як досягти успіху завдяки soft skills.

🗣 Спікер лекції — Олег Опришко, Admin Recruiter & Event Manager у компанії ZONE3000, поділився лайфхаками прокачки soft skills для досягнення цілей у різних сферах життя.

Що таке soft і hard skills?

⭐Hard skills —набір професійних знань і навичок, пов’язаних із технічною стороною діяльності.

⭐Soft skills — навички, пов’язані не з конкретним видом діяльності, а з комунікаціями. Їх часто називають особистими якостями.

Soft skills дуже цінні для роботодавців, тому їх потрібно вміти продемонструвати на робочому місці.

Snymok-ekrana-2023-11-09-v-13.53.37-1-640x358 Guest Edu : як завдяки soft skills досягти успіху в житті?

 

Шляхом активної участі в проєктах спільноти, волонтерства або додаткового самоосвітнього процесу ти можеш продемонструвати soft skills і зацікавити потенційних роботодавців. Ці навички відіграють ключову роль у виборі спеціалістів для багатьох компаній, оскільки вони впливають на якість спілкування, командну роботу й загальну ефективність фахівців 🤔

Snymok-ekrana-2023-11-09-v-15.22.55-640x360 Guest Edu : як завдяки soft skills досягти успіху в житті?

👍Олег поділився лайфхаками про те, як же розвивати навички комунікації. За 4 прості кроки (самотестування, самодисципліна, самоосвіта, прокачка хобі) ти зможеш покращити вміння взаємодії з навколишніх і стати більш успішними в професійній та особистій сферах життя.
Не забули й про досвід, про який пишуть усюди. Навели приклади, як же без досвіду й лише за допомогою soft skills влаштуватись на першу роботу в ІТ! Уміння працювати в команді, ефективно спілкуватись й вирішувати проблеми можуть стати основними для отримання першої посади.

Студенти Хмельницького національного університету були дуже задоволені лекцією та отримали відповіді на всі свої питання. 😍

Kharkiv IT Cluster дякує компанії ZONE3000 й спікеру Олегу Опришко за проведення такої пізнавальної лекції!💚

Щоб дізнатися ще більше, переглядай запис на ютубі!

Довідка:
ZONE3000 — компанія, яка має 25 роки досвіду на IT-ринку, співпрацює з понад 2300 фахівців продуктового напряму й служби підтримки, контролює понад 20 активних продуктів. Стратегічними партнерами компанії є Namecheap і HOSTiQ.

Рекомендовані матеріали

Коментарі